drdivx kullanıcısının son içeriği

1. D

AdGuard reklam engelleme uygulaması

Adguard pili bitirmez,siz en başta görebilirsiniz pil istatistiklerinde bu onun pili bitirmesi anlamına gelmiyor.brn de kullanıyorum PC ve cep telefonumda premium sürümünü çok memnunum 1550884424 Aksine izin verilmesi gerekiyor bu arkadaşın dediğini yapmayın hatta arka plana kitleseniz...
  2. D

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

ben denedim 10.0.3 den 10.0.2 ye bootloader kilitli olarak zip. güncelleme olarak geçtim açılış ekranında kaldı bir wipe yaptım ve 10.0.2 ye temiz kurulum yaptı fakat güncelleme kontrol ettiğimde tekrar 10.0.3 e güncelleme olarak gösteriyor şaka gibi.
  3. D

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

bootloader kilitli olanlar bu şekilde dönebiliyormu?
  4. D

Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

bende alabilirmiyim?
  5. D

helal sana , bilgileri paylaşmanı bekliyoruz hocam yarın bende bir gideyim tuğlayı telefona cevirteyim
  6. D

açıklamaya ne yazdınız
  7. D

edevlet e girdim masaüstünden tüketici yazdım aramaya ve tubis portalına geçiş yaptı bilgileri yazıp başvuruyu internet üzerinden yapabiliyoruz sanırım bir deneyin arkadaşlar,siz başvurunuzda migrosu mu şikayet ettiniz yoksa garanti belgesi kağıdında yazan ithalatçı firma savaş elektroniği mi?
  8. D

geçen hafta başı bıraktığım mi 8 için ritzy i aradım , şuan servisde sonuçlandığında telefonla haber vereceğiz dediler, üzerine gitmedim açıkçası sıkıldım bu işten . bir müddet daha bekleyip olmaz ise telefonu alıp thh ye başvuracağım ve bir daha da mi telefon almayacağım ! silinen romun yerine...
  9. D

ritzy e bırakmıştım zaten çözemediler Doğubank 3. katta 335 numaraya bıraktım telefonu , birkac kişinin daha mi 8 telefonu varmış! gelişmeleri yazarım
  10. D

ben İstanbul dayım mumkunu yok ulaşamam size neyse dogubanka doğru gidiyorum bugün mi 8 işini cozersem yazarım foruma
  11. D

neredesiniz size nasıl ulaşabilirim
  12. D

Haber Xiaomi Mi Mix 2s

hangi satis kanalında acaba bilgi verirmisiniz
  13. D

Yardım Mi note 3 için bootloader kilidini açamıyorum

arkadaşlar,unlock için mesaj geldi. geliştirici seçeneklerinden cihazı ekledim ,eksik hiç birşeyim yok işlemi tamamlıyamıyorum neden acaba?
Üst Alt