dosojinn kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım İmei nolu cihaz klon olarak tespit edilmiştir Diye mesaj geldi.

merhaba hocam. son durum ne oldu? bugün benim telefonada imei klonladı mesajı geldi. Senin sorunun çözüme ulaştıysa aynı yolları izleyeceğim
  2. D

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

Bende 9.2.2 den geçtim parmak izinde dediğin gibi bariz bi yavaşlama var. Birde kilit sesi değişmiş eskisi daha iyiydi. Ben tatmin olmadım bu güncellemeden 9.2.2 daha iyiydi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. D

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

yeni güncelleme ile ekran kilitleme sesi değişmiş. bu sesi eskiye döndürme yolu var mıdır? bu ses hoşuma gitmedi
  4. D

Ekran Kaydedici (Yeni Uygulama)

Ben henüz geçemedim o sürüme. Geçince benimde düzelir umarım [emoji106] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. D

Yardım Mİ6 Kapak Tam Oturmamış

Kalkık olan yerde bataryanin olduğu kısım değil üstelik. Arka sağ üst taraf kalkık. Bana fabrika çıkışı bu gibi geliyor. Benim salaklığım bunu yeni farketmem MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. D

Benimki cam versiyonu ama tirnak yok sanırım kalkık yeri bastırdığımda herhangi bir yere takılma vesaire olmuyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. D

parmağınla bastırınca yerine oturuyor parmağı çekince kalkıyor
  8. D

hayır hiç kalmadı. telefonu ısıtıcak oyun uygulama bile kullanmadım hiç ama sonuç bu. belki hep böyleydi ben farketmedim
  9. D

Delta Servis 1 Delta Servis 2 bakar mısınız? halledilebilecek bir şey mi bu?
  10. D

dikkat ettim ambalajlı vesaire herşey sıfır gibiydi.. ama kapağın kalkık olduğunu yeni farkettim.umarım dediğinin gibi işlem görmemiştir. servise göndermek sıkıntı gibi daha kötü olma ihtimali var diyorlar napsam bilemedim
  11. D

servis çözermi sizce? içerdeki tozu alıp oturtabilir mi kapağı?
  12. D

Arkadaşlar 26 Şubatta hepsiburada.comdan xiaomi mi6 almış bulundum. 20 gündür falan telefon bende ve dün kamera lensine toz kaçmış olduğunu farkettim. Tozun nerden kaçmış olabilceğini düşünürken bi baktım telefonun arka kapağı tam oturmamış. Sanırım tozun kaynağı burası. Şimdi sorum şu ben bu...
  13. D

Yok hocam mikrofon var sadece benim seçeneklerde. Mikrofondada sesi cızırtıli alıyor. Marketten diğer ekran kaydedici uygulamaları denedim sorun yok ama telefonun kendi uygulamasında sesi bozuk alıyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. D

mi 6da seside kaydetmesini istediğimizde sesi cızırtılı bozuk kaydediyor. normalde mikrofonda sıkıntı yok ama ekran kaydedicide böyle oluyor nedense varmıdır bir çözümü?
  15. D

Soru Kararlı 9.2.3.0

ya ben bu otomatik güncellemeyi kapatmıştım..şimdi bildirim barında güncellemeler yüklenmeye hazır cihazınızı yeniden başlatmak için dokunun.. diye bir yazı var, sanırım kendisi indirmiş nasıl olduysa ama ben bu güncellemeyi çoğu kişi sorunla karşılaştığı için yüklemek istemiyorum ne yapmam...
Üst Alt