dommebeli kullanıcısının son içeriği

1. D

Satış --SEFA-- Ekran ve Kasa değişimleri (Oneplus ve Xiaomi)

Merhaba. Oneplus 3 ekran var mı elinizde?
  2. D

Yardım Xiaomi MI4 Olan Arkadaşlar

Usb belleği fat32 olarak biçimlendirmeyi denediniz mi? Ntfs desteklemiyor cihaz. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. D

MI4 SİSTEM SEÇME HK.

Telefon açılırken ses açma tuşunu basılı tutun,ekranda mi yazısı göründüğünde ses açma tuşunu bırakın bu şekilde telefon recovery modda açılır. Eğer aynı işlemi ses kapama tuşuyla yaparsanız telefon fastboot moda girer. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. D

MIUI Haftalık Güncelleme 5.5.8

Cevaplarınız için teşekkürler.root.zip dosyasını twrp ile flashlemeyi de denedim olmadı,bir de supersu flashlemeyi deneyeyim.
  5. D

MIUI Haftalık Güncelleme 5.5.8

Bu stabil versiyonun root yapılabildiğini tahmin mi ediyorsunuz yoksa denediniz mi? Benim mi4 hiçbir şekilde rootlanmadı.
  6. D

Rehber JBart ile MIUI Romlara Türkçe Dil Ekleme - Videolu Anlatım

Öncelikle emeğiniz için teşekkürler. Bir arkadaş sormuş ama ben de sorayim, V6 romlara uygulanabiliyor mu? Sent from my MI 4W using Tapatalk
  7. D

MIUI Haftalık Güncelleme 4.11.28

Ynt: RE: Cvp: MIUI Haftalık Güncelleme 4.11.28 Hocam alttaki ev tuşundan geri tuşuna doğru hızlıca kaydırmanız yeterli oluyor. Cevap için teşekkürler. V6 yi bir türlü sevemedim,soruyu sorduktan 2 saat sonra 4.8.22 ye geri döndüm. MI 3W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. D

MIUI Haftalık Güncelleme 4.11.28

Cvp: MIUI Haftalık Güncelleme 4.11.28 Merhaba.Tek el kullanım modu benim mi3 te çalışmadı,siz nasıl çalıştırdınız? Ben xiaomi.eu deki multi romu kurdum,sizin kullandığınız farklı mı?
Üst Alt