dokidoki kullanıcısının son içeriği

1. dokidoki

Rom Mi8'e android 12 kurmak istiyorum

Hücre yayınına kanal ekleyebiliyor muyuz? MIUI 12 de kanal ekleyemiyorum. MIUI 11 e geçtiğimde quickshourtcut maker ile ekleyebiliyorum.
  2. dokidoki

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda VoLte-VoWifi PDC programı ile etkinleştirme

Mi 8 ile Türk Telekom ve Turkcell de şuan işlemsiz şekilde kullanabiliyorum. MIUI 12 den 11.0.5.0 sürümüne geri döndüm . Şuan daha önceki gibi işlem yapmadan kullanabiliyorum.
  3. dokidoki

Official romda da oluyor. Ben mi 8 de öyle de kullanmıştım . 1662993151 Official romda da oluyor. Ben mi 8 de öyle de kullanmıştım .
  4. dokidoki

Yardım SIM Kart Etkinleştirilemiyor!

Benimde benzer bir sorunum vardı , sanırım Şubat yada Mart'da sifirlamistim Haziran gibi erkinleşmişti. Operatör bimcelldi.
  5. dokidoki

Haber Mi 8 vowifi turktelekom veritabanına eklendi

22 Haziran'da farkedip aktif hale getirdim. Kullanmak isteyenler bakabilir.
  6. dokidoki

Soru Mi 8 Amoled Ekran Sorunu

Katılıyorum .
  7. dokidoki

Çözüldü Mi 8 Format sonrası Sim etkinleştirilemedi hatası

Evet play store'da bulunan. Belki de sadece şans eseri olmuştur. Ama şubattan beri etkinlestiremiyordum.
  8. dokidoki

Dün carrier services uygulamasını yükledim , alakası var mı bilmiyorum ama bugün telefonun şarjı birikti şarja takıp açtığımda etkinleşti mesajıyla karşılaştım.
  9. dokidoki

Bendede aynı sorun mevcut. Uzun zamandır aktiflestiremiyorum. Bl açıp eu rom kurup geri döndukten sonra oldu.. Kendi uygulamalari bile yüklenmemişti official romda. Siz vowifi kullanmak için mbn ile operatör olarak Yunanistan falan secmismiydiniz acaba? Ben bundan supheleniyorum
  10. dokidoki

Sohbet AFAD Bilgilendirme

Türkiye geneli gonderildi. Mı 8 12.0.3 de çalışmıyor ve manuel olarakta 112. Kanalı ekleyemiyoruz.
  11. dokidoki

Diğer Mi 8 Nohon Batarya

Fiyat olarak bir bilgi paylaşıldı mi acaba ? Son kullanıcı fiyatı yaklaşık kaç $ olacak?
  12. dokidoki

Soru Mi 8 VoWIFI Turk Telekom

Ben kullanıyorum. Rehber - Quallcom İşlemci Cihazlarda VoLte-VoWifi PDC programı ile etkinleştirme Bu konudaki işlemleri gerçekleştirdim.
  13. dokidoki

Konu sahibinin önerisi üzerine (birkaç üst mesajda) default gelen profili sildim ben.
  14. dokidoki

Uzun zamandır aklımdaydı , bugün boş vaktim varken mi 8 için yaptım. Türktelekom ile vowifi çalışıyor artık. Ne kadar sağlıklı çalışıyor çok fazla deneme şansım olmadım DT greek i aktif ettim. Default olanı silmedigim için yeniden başlattığımda eski haline dönüyor. Qcn yedeği aldım , defaultu...
Üst Alt