Dogankara54 kullanıcısının son içeriği

1. Dogankara54

MIUI 14 POCO F5 Pro (mondrian) - Global V14.0.4.0.TMNMIXM

Tamam hocam twrp den install yapıp wip data yapıp başlatıyorum dimi
  2. Dogankara54

Pubg de 90 FPS oldu mu peki ?
  3. Dogankara54

Hocam bu rom eu romdan geçip twrp den yükleyebilir miyim cihaz k60 12/512gb
  4. Dogankara54

Yardım Konu kapatıldı

İnşallah hocam vallahi böyle birşey ilk defa gördüm bende yıllardır Xiaomi kullanan birisi olarak SALl
  5. Dogankara54

Yardım Konu kapatıldı

Tamam hocam teşekkür ederim buna anakarttan müdahale ile acamazlar mi acaba ?
  6. Dogankara54

Yardım Konu kapatıldı

Aldigim yer sıfır cihaz dedi bana ve ben de telefon sektorundeyim ama cihazin ön fabrikasyon jiletini yoktu ama cihazı heryerini kontrol ettim arka kapak açılmış gibi değil
  7. Dogankara54

Yardım Konu kapatıldı

Valla aldığım yer cep dünyası Kadıköy iletişim mi ne sıfır dedi bana cihaz ama sıfır değildi galiba ekran üstünde jiletini de yoktu bunun bir çözümü varmıdır peki ?
  8. Dogankara54

Yardım Konu kapatıldı

Konu kapatılmıştır silinmesini istiyorum
  9. Dogankara54

Yardım Mi8 on kamera açılmıyor !

Bakalım denedim olmadı bizim bir tane tamirci var o yazılım atacak bakalım Xiaomi lerden anlıyor kendisi sinir den çıldırıyorum resmen
  10. Dogankara54

Yardım Mi8 on kamera açılmıyor !

Merhabalar cihazim durduk yerde on kamera açmıyor ve arka kamera da portre modunda açıyor ama test menüsünde arka kamera bin ikisini de açıyor on kamera da açıyor fakat teste siyah beyaz cikiyorum sizden yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam gerekiyor
  11. Dogankara54

Soru Mi6 9.5.3.0(OCAMIFA) Kulaklık Ses Sorunu

Ben şuana şuana denk sadece kulaklık sesinden memnun olmamıştım bide yazılım ile alakalı kasnaklar olmuş ama düzeldi şimdi ne gibi bir problemler
  12. Dogankara54

Soru Mi6 9.5.3.0(OCAMIFA) Kulaklık Ses Sorunu

Hocam valla ben MI6 yi onun için satmistim bugün yine satın aldım sıfır ama son güncellemeyi yaptım oneplus 5t deki ses performansınin yanından geçemez o kadar düşük moralim bozuldu vallahi stereo hoparlör de bana yüksek gelmedi sanki
  13. Dogankara54

Satış OnePlus 5T 128/8Gb Siyah 2 Yıl Garantili

Merhabalar Arkadaşlar Oneplus 5t 128gb hafıza 8gb RAMLİ modelidir cihaz 10 günlük cihazdır sıfır ayarında dır 2 yıl Delta garantilidir ilk Tercihim Takas yapmaktır Fiyat: 2.450 TL
  14. Dogankara54

Rehber Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma

Hocam böyle bir mesaj geldi unlock oldu mu?
Üst Alt