Dobroski kullanıcısının son içeriği

1. Dobroski

Sohbet Sohbet köşesi

İyi geceler hayırlı sahurlar 😊✅
  2. Dobroski

Yardım Mi 10T Pro Kamera Başlatılamıyor

Hangi romu kurupta düzeldi hocam ?
  3. Dobroski

Konu sahibi değilim hocam ve nereden işaretleniyor bilmiyorum
  4. Dobroski

Yeni bir rom ile tam düzeleceğine inanıyorum şuan tam stabilize değil ara ara ayni sorunu verse de en azından tekrar düzeltebiliyorum kisa süreliğine olsa da hocam tavsiye ve yardımınız için teşekkür ederim sağolun 😊
  5. Dobroski

Tamamdir çok teşekkür ederim yardımınız için sayenizde şuan çalışıyor kaç zamandır calistiramadim 🙏 cihazım için uygun bir rom arıyorum zenith mi eu mu size göre şuan kullandığım global 13.0.6 tavsiyeniz var mı 1704204759 1704204819 Rom değişmeyi düşünüyorum hocam twrpden sifirladim zaten
  6. Dobroski

Hocam şimdi bi daha denedim girdi açıyor kamerayi fotoğraf çekiyor bakalim ara ara deneyip bakacam hiç açılmayan kamera dediğiniz sürümü kurup açtı ilk başlarda duzelmedi sandım yine 3 den geri sayıp atmıştı dediğiniz gibi olabilir donanımsal bir problemden de şüpheleniyorum twrpden sifirladim...
  7. Dobroski

Hocam bunu kurdum yeniden başlattım 3-4 kez deneme testi yaptim kapatıp açtım kamerayı sorun olmadı açıldı fakat gene ayni sorun oldu 3 saniye sayıp attı gene 😔
  8. Dobroski

Yok hocam 4.3 ile başlıyor başı 1704183620 4.3.003950.4 sürüm bu hocam 1704183943
  9. Dobroski

Modem dosyası var mı yok mu bilmiyorum nasıl öğrenebilirim onu? Daha önce çalışıyordu ara ara 3 den geri sayıp atmaya başlıyordu fakat verilerini temizleyip yeniden başlattığım zaman düzeliyordu kamera şimdi düzelmiyor hocam sıfırladım twrpden düzeldi sandim 2-3 defa açtım açıldı daha sonra gene...
  10. Dobroski

Hocam cihazı twrpden temiz bir şekilde sıfırladım kurulumunu yaptim ilk kamerayi açayım dedim açıldı sorunsuz bi kaç defa tekrar ettim aç kapa yaptım sorun olmadı 4. Denememde 3 saniye geriye sayıp kamera baslatilamiyor hatasi alıp kapanmaya başladı yine diğer farkli kameralarda ayni hocam...
  11. Dobroski

Bu sorunu bende yaşıyorum çözebildiniz mi hocam? Forumda yetkililer bu sorun hakkında bilgi verebilseler keşke 😔
  12. Dobroski

Yardım Mi 10T Pro kamera başlatılamıyor

Yok hocam çözemedim kimisi rom değişikliği yapmamı söylüyor fakat garanti veren yok bana kalırsa donanımsal olduğunu düşünüyorum işin ustasını bulmakta zor eğer bulup yaptırırsanız bana da bilgi verir misiniz rica etsem hocam
  13. Dobroski

Yardım Mi 10T Pro kamera başlatılamıyor

Ayni sorun bende de var 😩
Üst Alt