Yardım Telefonumun ön kamerasi acilamadi hatasi aliyorum

Dobroski

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
8
Selamün aleyküm hayırlı akşamlar cümleten nasılsınız arkadaşlar. Telefonumun ön kamerasi acilamadi hatasi aliyorum nasıl düzeltilebilir öneriniz neler şimdiden teşekkürler

yigittansoy421

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yiğit
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
telefonla ilgisi var benimde ilk aldığım 2 3 ay sıfır sıkıntıyla cihazı kullanıyordum şimdi kamera ne tam kapanıyor ne sağlıklı açılıyor kalibrede bile açılmıyor :D üstelik hiç kameraya fiziksel bir temas yapmama rağmen :) fiyat performans cihazlarıdır bunlar olur tabi böyle şeyler

Oyla:

Dobroski

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
8
Kapatıp açtınız mı cihazı hiç?
Çok yaptım düzelmedi telefon rootlu bu arada yanlışlıkla bi dosyasını sildigimi düşünüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefonla ilgisi var benimde ilk aldığım 2 3 ay sıfır sıkıntıyla cihazı kullanıyordum şimdi kamera ne tam kapanıyor ne sağlıklı açılıyor kalibrede bile açılmıyor :D üstelik hiç kameraya fiziksel bir temas yapmama rağmen :) fiyat performans cihazlarıdır bunlar olur tabi böyle şeyler
Aynen doğru düzelmedi bı turlu

Oyla:

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4

Bir goz atin isterseniz hocam kim bilir belki cozum olur. Sanirim bu cihazi kullaniyor iken bu on kamera olayi bir acabalar ile gecicek.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Aynı sorun benim ön kameramda var miui10 döndüm ondan oldu.Peki güncelleme ile çözülür mü kesin

Oyla:

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Aynı sorun benim ön kameramda var miui10 döndüm ondan oldu.Peki güncelleme ile çözülür mü kesin

Denemeden birsey demek zor hocam. Ya onemli verilerinizi yedek alip fastboot rom ile bir onceki veya en guncel yazilimi miflash ile yukleyeceksiniz yada yukarida paylasmis oldugum konudaki gibi arkadasinda belirttigi uzere once persist dosyasini erase edip mevcutta kullandiginiz rom dosyasi icinden persist.img dosyasini alip twrp den tekrar yukleyeceksiniz. Cozum oldu diyen arkadaslar olmus en son care denenilebilir eger yazilimsal ise yok donanimsal ile mekanizma degisiminden baska zaten cozum olmuyor genellikle.

Oyla:
Üst Alt