dnzgndz93 kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Oneplus 8T KB2007 ağ kilidi sorunu

Herkese kolay gelsin, Oneplus 8T KB2007 single sim malum işlemleri yaptım, cihaza sim kart takınca; Bu hatayı veriyor bilgisi olan çözüm yolunu paylaşabilecek olan birisi varmıdır 🤲
  2. D

Rom Xiaomi.eu 12.5'ten 13'e geçiş

Skorpi Merhabalar hocam, peki MIUI 12.5 sürümünü twrpden yükledik cihaza üstüne MIUI 13 fastboot sürümünü yükleyebilirmiyiz peki? Cihazı sifirlamadan teşekkürler
  3. D

Yardım Mi 11 lite 4g Miui13

Merhabalar hocam, peki MIUI 12.5 sürümünü twrpden yükledik cihaza üstüne MIUI 13 fastboot sürümünü ilk dediğiniz gibi yükleyebilirsiniz peki? Cihazı sifirlamadan teşekkürler
  4. D

Çözüldü Oneplus 7t uygun MIUI rom

Sorun Zenex hocam tarafından çözmüştür kapatabilirsin ☺️
  5. D

Rehber 7T Pro Unbrick Dosyaları / Firmware İsimlendirmeleri

Çok teşekkürler hocam yeni cihazınız tekrardan hayırlı olsun umarım soru yağmuruna tutmuş olmamizdan dolayı pişmanlık yaşanmamıştır ☺️
  6. D

İndirip deneyeceğim hocam inşallah, cihaz kendi güncelleme gelince sorunsuz bir şekilde alır mı? Ayrıca twrp baktım xda da bu cihaz için sorunsuz çalışan yok.
  7. D

Evet hocam cihaz sürekli bu ekrana atıyor paylaşmanızı bekliyorum
  8. D

Hocam özel konuda açtım ama şuana kadar çözüm yok, yani ayarlardan sıfırla diyorum yine bu ekrana atıyor hangi kombinasyonu kullanırsam kullanayım yine buna atıyor fastboot rom yükleyip temiz kurulum yapmak istiyorum araştırdım xda sitesinde şu uygulamayı gördüm ama nasıl kullanılır bilmiyorum
  9. D

Recovery ekranından kastınız? Xiaomi modellerinde ki gibi ses + & açma kapama ekranı değil mi bu çıkıyor
  10. D

Recovery den bu ekran çıkıyor ve ne yaparsam yapayım yine bu ekran geliyor.
  11. D

Zenex hocam cihazınız hayırlı olsun öncelikle bende oneplus 7t 8/256 kullanıyorum bazı sorunlardan dolayı cihazı sifirlamam gerekiyor fastbootroom ve twrp yüklemem gerekiyor cihaza konu açmıştım ama sonuca varamadım yönlendirme veya gerekenleri söyleyebilir misiniz ☺️
  12. D

Hocam sıfırla diyorsunuz biliyorum bunları hiç bilgisi olmayan birisi değilim. Sorun şu ki buradan sıfırla deyince verileri siliyor telefon tekrar aynı şekilde açılıyor benim demek istediğim sıfır bir cohazi kutudan çıkardığında nasıl bölge seçersin wifi bağların yedeklerini yuklersin aynen bunu...
  13. D

Hocam yaptığım şeyi söyledim olay bundan ibaret twrp üzerinden sifirlanabiliyor ise nasıl tero yüklerin onu soylermisiniz 1581893432 Hocam cihazın arka kapağı kutu açılışında çatladı bu haliyle 3200 ₺ ye satabilirim 600 ₺ daha uyguna yani
  14. D

Onu çözdüm hocam yalnız cihazı sıfırdan kurmak için ne yaptıysam sifirlanmiyor yani fastboot romu nasıl atılıyor bunlara onuda bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı. Bu forumu severek takip ediyorum ve faydalanıyorum onun için bu cihaz ile ilgili yardıma ihtiyaç durumlarını bu...
  15. D

Hocam ayarlardan sıfırlama olayı sadece verileri siliyor ben datayi silmek yani cihazı komple sıfırlayıp yeniden kurulum yapmak istiyorum, hard reset dediğiniz olayı biliyorum ama bu ekran çıkıyor ve burada neyi secersem seçeyim yine bu ekran çıkıyor
Üst Alt