Yardım Mi 11 lite 4g Miui13

alzhemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
11
merhaba mi 11 lite 4g xiaomi eu sürümü kullanıyorum.1 ay önce miui 13 sürümü geldi. sourceforge sitesinden alıp yükledim fastboot ile. bi kaç gün önce yeni bir sürüm gelmiş ancak yine fastboot şeklinde gelmiş. ben her güncelleme yapmak istediğimde telefonu sıfırlayıp fastboot şeklinde mi yükleyeceğim bunun twrp versiyonu olanı yok mudur hep fasboot geliyor. üstelik telefonun ayarlarından güncellemeyi denetlediğimde güncelsiniz diyor. fastboot dosyasındaki fasboot yazısını silip twrp ile güncellesem bir sorun olur mu? bu konuda yardımınıza ihtiyacım var sürekli sıfırlamaktan bıktım telefonu

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
merhaba mi 11 lite 4g xiaomi eu sürümü kullanıyorum.1 ay önce miui 13 sürümü geldi. sourceforge sitesinden alıp yükledim fastboot ile. bi kaç gün önce yeni bir sürüm gelmiş ancak yine fastboot şeklinde gelmiş. ben her güncelleme yapmak istediğimde telefonu sıfırlayıp fastboot şeklinde mi yükleyeceğim bunun twrp versiyonu olanı yok mudur hep fasboot geliyor. üstelik telefonun ayarlarından güncellemeyi denetlediğimde güncelsiniz diyor. fastboot dosyasındaki fasboot yazısını silip twrp ile güncellesem bir sorun olur mu? bu konuda yardımınıza ihtiyacım var sürekli sıfırlamaktan bıktım telefonu

Eu yetkilileri eğer cihazınıza özel, resmi ve güvenilir bir custom recovery bulamazlarsa mecburen fastboot rom olarak paylaşım yaparlar. Bu romu twrp üzerinden yükleyemezsiniz. Cihazı sıfırlamanıza gerek yok. Eu Fastboot klasöründe yer alan update isimli dosyayı tıklayarak cihaza yükleme yapın. Bu sefer cihaz sıfırlanmadan üzerine güncelleme yapılmış olur.

alzhemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
11
Eu yetkilileri eğer cihazınıza özel, resmi ve güvenilir bir custom recovery bulamazlarsa mecburen fastboot rom olarak paylaşım yaparlar. Bu romu twrp üzerinden yükleyemezsiniz. Cihazı sıfırlamanıza gerek yok. Eu Fastboot klasöründe yer alan update isimli dosyayı tıklayarak cihaza yükleme yapın. Bu sefer cihaz sıfırlanmadan üzerine güncelleme yapılmış olur.
telefon fastboot bölümündeyken buradaki update_rom.com klasörüne mi tıklayacağım bunu mu demek istediniz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    67,6 KB · Görüntüleme: 22

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
telefon fastboot bölümündeyken buradaki update_rom.com klasörüne mi tıklayacağım bunu mu demek istediniz?

Update rom bat. Yani en alttakini tıklarsanız güncelleme yapmış, dosyalarınızı silmemiş olursunuz. Bir üstteki ise format data yaparak herşeyinizi silerek kurulum yapar.

alzhemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
11
Update rom bat. Yani en alttakini tıklarsanız güncelleme yapmış, dosyalarınızı silmemiş olursunuz. Bir üstteki ise format data yaparak herşeyinizi silerek kurulum yapar.
teşekkür ederim tekrar emin olmak için soruyorum telefon fastboot bölümündeyken yapıcam bu işlemi yine değil mi?

Zeus001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
14
imei atılmış mı yoksa garantili cihaz mı kullanıyorsunuz birşey sormak istiyorum ona göre de

dnzgndz93

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz Gündüz
Cihazım
Değişir :)
Konular
5
Merhabalar hocam, peki MIUI 12.5 sürümünü twrpden yükledik cihaza üstüne MIUI 13 fastboot sürümünü ilk dediğiniz gibi yükleyebilirsiniz peki? Cihazı sifirlamadan teşekkürler

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Merhabalar hocam, peki MIUI 12.5 sürümünü twrpden yükledik cihaza üstüne MIUI 13 fastboot sürümünü ilk dediğiniz gibi yükleyebilirsiniz peki? Cihazı sifirlamadan teşekkürler

Evet Eu romu yükleyebilirsiniz hocam. Lakin bu tür büyük yükseltmelerde cihaz performansı için hafif takılmalara yol açabiliyor. Yine de sorun yaşamazsınız.

Üst Alt