Diagnomed kullanıcısının son içeriği

1. D

MIUI 12.5 Mi 10T / Mi 10T Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.3.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

Ota üzerinden gelmedi henüz, çoğu kullanıcıya gelmiş mi acaba? Duruma göre indirip manuel kurulum yapmayı düşünüyorum, son güncelleme ile ilgili olumlu yorumlar var.
  2. D

Yardım IMEI 2'yi IMEI1 slotuna taşımak mümkün mü?

Mi 10t pro iki hat kayıt oluyor mu hocam bilginiz var mı?
  3. D

Çözüldü Xiaomi sms gönderilemedi sorunu

Bu menüye girince önce bir defa boşken yenile deyin, daha sonra operatörünüze ait sms numarasını girip güncelle deyin, daha sonra bu menüden çıkıp telefonu yeniden başlatın, düzelmesi gerekiyor, sonucunu burada paylaşırsınız hocam, kolay gelsin
  4. D

Yardım Gain TV samsung T590 yükleme sorunu

apk da denedim ama kurulmuyor hocam. kendi cihazında kullanan veya çalışacak apk önerisi olan varsa çok memnun olurum.
  5. D

Yardım Gain TV samsung T590 yükleme sorunu

merhaba arkadaşlar, samsung galaxy tab a t590 tablet kullanmaktayım. Gain tvyi google playden yüklemeye çalıştığımda cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası veriyor. Henüz çok güncel bir tablet ve android 9 yüklü. Neden böyle oluyor ve çözüöünü bilen var mı acaba?
  6. D

Sohbet POCO F2 Pro Hakkında Yardımcı Olacak Varmı?

Ben de almayı düşünüyorum fiyatları ne durumda acaba
  7. D

Soru Hata raporu yakalandı uyarısı

Telefonu resetlemeden bunun oluşmasını nasıl engelleyebiliriz acaba? Birkaç günde bir çıkıyor
  8. D

Rom Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı V12.0.5.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Bana sabah geldi ama wifi olmadığı için yükleyemedim, az önce eve geldim ama şu anda güncelleme görünmüyor, ne yapabilirim acaba? Tekrar gelmesini mi bekleyeceğim?
  9. D

Yardım Erkan kilitlendikten sonra internet kesiliyor

Ayarlar/ pil performans ayarları/ sağ üst köşede ayarlar simgesine tıklayıp ilk seçenekte olan cihaz kilitlendiğinde mobil veriyi kapat seçeneğini asla yapın , düzelmesi lazım
  10. D

Yardım Kişi Kaydetme Sorunu (Miui 12)

True phone uygulamasını kullanıyordum sorun buradan kaynaklanıyordu, uygulamayı sildim telefonun yeniden başlatıp tekrar true phone uygulamasını kurdum, şimdilik sorun kalmadı.
  11. D

Yardım acıl yardım edın bu hatayı erdı mıuı ekranında kaldı telefon

Önemli değil, rom sorunsuz yüklenmiştir muhtemelen
  12. D

Yardım xiaomi redmi note 9 pro instagram ve temalar uygulamalarının aşırı şarj tüketimi

Ben eea Avrupa rom kullanıyorum, eu rom hakkında bilgim yok maalesef, sistem güncelleme üzerinden gelen güncellemeyi yaptım, ama Xiaomi uygulamalarının güncellemeleri APK şeklinde bulunabiliyor sanırım bazı sitelerde.
  13. D

Yardım xiaomi redmi note 9 pro instagram ve temalar uygulamalarının aşırı şarj tüketimi

Temalar güncellemesi ile bende sorun ortadan kalktı hocam
  14. D

Yardım Kişi Kaydetme Sorunu (Miui 12)

Hocam ben sorunu çözdüm, siz true phone benzeri ikincil uygulama kullanıyor musunuz?
  15. D

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Merhaba 11.0.4 eea rom kullanıyorum, rehbere yeni kişi ekleyemiyorum, benzer sorun yaşayan veya çözüm önerisi olan var mı acaba
Üst Alt