devrimsel kullanıcısının son içeriği

1. devrimsel

Rehber [LineageOS / AOSP] Resmi Olmayan Cihazlar İçin Kaynak Kodlarından Rom Derleme Kılavuzu

Hocam benim telefonum için Android 9 aex var. Android 10 aex nasıl derleyebilirim? Kernel ve vendor sourcelari var. Android 9 için rom derlemeyi biliyorum.
  2. devrimsel

Soru Şu Telefonlar hakkında görüşlerinize talibim.

Bazı sorulara cevap vereyim. Telefonu alalı 2 ay olmak uzere.Hocam telefon oldukca akıcı, 4g bandlarinda sorun yok oldukça iyi çekiyor. Kamerası fiyatına göre oldukca güzel. Android 9 ile geliyor. Aldigimdan beri sanırım 3 tane güncelleme aldim.Guvenlik yaması 5 Aralık. Bu ay içinde android 10...
  3. devrimsel

Sohbet Sohbet köşesi

beyler bu imei mevzusu nedir? Herkes farklı bir şey diyor.
  4. devrimsel

Ana Başlık Xiaomi Mi Mix 2 Kullanıcılar Kulübü

2150 tl şuanda önerir misiniz?
  5. devrimsel

Soru Mİ 8 SE Alınmalı mı?

mi 8se de global rom yok. Kullandığın romlar custom rom. Bir kullanıcının elinden geçiyor. Güvenilirliği tartışılır. Band 20 yok ve hiçbir zaman gelmeyecek. Mi 9se de ise band20 şu an geçici bir sorun gibi duruyor. Donanım destekiyor çünkü. Düzelir elbet.
  6. devrimsel

Yardım Mi Mix 2S Qcn File

Hocam mi forumda böyle bir yazı buldum :( Mobile Network not work ! Need qcn, xqcn file backup modem settings! Help! - Page2 - Mi MIX 2S - Xiaomi MIUI Official Forum
  7. devrimsel

Soru Dosya yöneticisi tavsiyesi

FX file explorer. Ben de es dosya yöneticisini aynı sebepten dolayı kaldırdım. Artık sadece FX kullanıyorum
  8. devrimsel

Sohbet Sohbet köşesi

mi mix 2 2199 tl ye düşmüş n11 de.
  9. devrimsel

Soru Redmi note 7 pixel rom ??

Hocam redmi note 7 nin işlemci 660, pro nun 675. Bu da farklı telefonlar olduğu anlamına geliyor. Olmaz hocam kuramazsınız.
  10. devrimsel

Sohbet Neden sadece ramazanda pide çıkar?

Adana'dan bildiriyorum: Adana'nın her tarafı pide fırını :) Sadece Ramazan pidesi Ramazan'da çıkıyor. İstediğiniz türde pide bulunur yıl boyu.
  11. devrimsel

Sohbet Konu Dışı/Tavsiye Hoşlandığım biri var.

Tabiki de hayır hocam. Sadece daha rahat olması gerektiğini düşünüyorum. Yoksa ben de bunları bu yaşlarda yaşaması gerektiğini düşünüyorum. Güzel şeylerangel~~
  12. devrimsel

Sohbet Konu Dışı/Tavsiye Hoşlandığım biri var.

Hocam bence çok kasma. Lisedesin daha. Gözünde büyüttüğün kişiler senin benim gibi normal kişiler. Belki şu an ona hayransın ama tanımaya başladıkça ve yaşı da küçük olduğu için belki soğursun bile. Bu yüzden rahat ol ya ;) Çok bilmiş gibi görünmek istemem ama daha lise ikidesiniz. Ne kadar...
  13. devrimsel

Alış 2000 Lira Bütçem Var Telefon Arıyorum

Katılıyorum hocam.
  14. devrimsel

Alış 2000 Lira Bütçem Var Telefon Arıyorum

Hocam yazın mi8 se almayı düşünüyorum da forumlarda kronik bir soruna rastlamadım. Yazılım işlerinde acemi olan arkadaşlar biraz sorun yaşamış benim gördüğüm kadarıyla. Kronik bir sorunu varsa bilmek isterim. Başka telefonlara yönelirim böylelikle.
  15. devrimsel

Yardım redmi 6 pro almak

Türkiye deposunun linkini atabilir misiniz
Üst Alt