Devransahinx kullanıcısının son içeriği

1. Devransahinx

Rom Redmi Note 11 Pro 4G (Viva) SPARK OS Unofficial ROM

Merhaba dostlar telegramda bir arkadaşımız AOSP Rom yaptı ve başarılı. Kurulum şekli 1. Cihazınızın BL kilidi açık olmalıdır 2. Cihazınızı fastboot moduna alınız 3. Platform tools dosyasında arama kısmına CMD yazarak çalıştırın. 4. Cihazınız fastboot modundayken cmd komut penceresine fastboot...
  2. Devransahinx

Rom Redmi note 11 Pro (viva-vida) MİUİ14

Miui 14 daha akıcı durmadan indirmelisiniz hemen. İndirdikten sonra format atmanız iyi olur.
  3. Devransahinx

Rom Redmi note 11 Pro (viva-vida) MİUİ14

Selam arkadaşlar hayırlı olsun :)
  4. Devransahinx

Rom Redmi Note 11 Pro 4G (Viva)

https://github.com/xiaomi-mt6781-devs/releases/releases Gapps sorunu var gappsı magisk ile kurabilirsiniz. Root atmak için boot.img dosyasını magiskden modifiye etmeniz gerekli
  5. Devransahinx

Lineage Çıktı en sağlıklısı
  6. Devransahinx

Yardım Redmi note 11 donma, kasma

Hard reset her türlü sorunu çözebilir.
  7. Devransahinx

Soru Tester başvuru

Hocam dün 13.0.6.0 güncellemesi geldi devamını heyecanla bekliyorum..
  8. Devransahinx

Rom şuan stabil değil hocam, kaynak kodu bekleniyor daha stabil olması açısından biraz sabır gerekli :)
  9. Devransahinx

Rom Miui 13 Nasıl Kurarım

Hocam anladık sattın kurtuldun herkes mi geçsin başka modele anlamadım ki 😅
  10. Devransahinx

Yardım redmi note 11 mi logosunda kaldı lütfen yardım

O kısım biraz uzun sürüyor panik yapmadan beklemeniz gerekliydi.
  11. Devransahinx

Rom Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G (Viva) Rom

2018.05.28 en sağlıklı olanı bence onu kullan 1675728481 Viva için custom rom var zaten, Bilinen sorunları Pil tasarufu açıkken interneti kullanamıyoruz Hoparlörde cızırtılar mevcut Pİl kullanım istatistikleri çalışmıyor Kurulumu anlattığım konum
  12. Devransahinx

Soru Redmi Note 11 Pro (viva) Root Nasıl Atılır. (Mtk işlemci)

Öncelikle Stock romda İmage dosyasında bulunan boot dosyasını telefonunuza atın telegondan magisk yükleyin magiskden Yükle>Dosya seçin ve yamalayın kısmından boot dosyasını seçin dosya hazır hale geldiğinde download klasöründe magisk.patch isimli img dosyasını oluşacak ardından o dosyayı...
Üst Alt