Tavsiye Telefon tavsiyesi

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Merhabalar, yeni cihaz alacağım Redmi Note 10 Pro ve Poco X3 pro arasında sıkışıp kaldım başka cihaz gelmiyor aklıma. Benim günlük kullanımım şu şekilde genellikle İnstagramda dolaşıyorum, sayfa yönetiyorum story atıyorum, post paylaşıyorum ve mesajlaşıyorum telefonun beni yormamasını istiyorum ince ve hafif bir cihaz istiyorum beni sürekli şarjda bağlı bırakmasın istiyorum, arada sırada pubg oynuyorum günlük 2-3 saat. Cihazı yurt dışından getirteceğim 2000 liradan fazla olmamasını istiyorum. Ek olarak kameraya pek önem vermiyorum ram ve işlemci önemli benim için.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
İki cihaz da garantisiz 2000₺ altında satılmıyor. Yurtdışından siz 2000₺ altına getirebiliyorsanız ne güzel. Ancak burada da IMEI tamir engeli çıkıyor. X3 Pro'da durum ne bilmiyorum ancak Note 10 Pro'da IMEI tamiri olmuyor şu anlık. Alırsanız ve yöntemi hiç bulunmazsa paranız boşa gider.

TalhaKaptan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Mi 9T
Konular
46
sahibindende letgoda falan max 2000 tl güzel yurtdışı telefon önerebilecek var mı şuanda bende mi 9t var 1.5 yıl oldu biraz arıza vermeye başladı

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
sahibindende letgoda falan max 2000 tl güzel yurtdışı telefon önerebilecek var mı şuanda bende mi 9t var 1.5 yıl oldu biraz arıza vermeye başladı
Verdiği arızalar nedir hocam? Yazılımsal olabilir sorunlarınız. Yeni bir rom yüklemek çözüm olabilir cihaz yenilemektense.

Redmi Note 9S ve 9 Pro var hocam 2000₺ civarı ve altı. Garantili 3500₺ civarı cihazlar garantisiz olarak genelde 2000₺ civarında satılıyor.

TalhaKaptan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Mi 9T
Konular
46
Verdiği arızalar nedir hocam? Yazılımsal olabilir sorunlarınız. Yeni bir rom yüklemek çözüm olabilir cihaz yenilemektense.

Redmi Note 9S ve 9 Pro var hocam 2000₺ civarı ve altı. Garantili 3500₺ civarı cihazlar garantisiz olarak genelde 2000₺ civarında satılıyor.
yazılımı sürekli değiştiriyorum . Arızaları donanımsal. Ghost screen var üstlerde, kamera açılırken ses çıkartıyor artık,bataryası erken bitiyor soket yalama oldu gibisinden.Kullanıma engel değil ama

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Cihazda istediğiniz özellikler en az 4500 mah batarya olması lazım ki günü rahat çıkarınız. Yurtdışı cihazlar ile ilgili fiyat konusunu tam bilmiyorum. Redmi Note 10 pro güzel cihaz. İmei şuanda sıkıntılı bu cihaz için. Fiyatı birazdaha yükseltip Mi 10T'ye bakın derim.

Old Walf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
iskender
Cihazım
redmi note 9pro
Meslek
Emekli teknisyen
Konular
3
Peki M31s veya M51 düşünmezmisin yurtdışı fiyatları 275 ve 300 dolar civarı..

Old Walf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
iskender
Cihazım
redmi note 9pro
Meslek
Emekli teknisyen
Konular
3
Peki burdan da yurtdışı cihaz alabilirsin hemde imei sorunu çözülmüş satılıyor örneğin note 9 pro 2300 civarı araştırabilirsin etrafındaki telefonculardan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şahsen bende aynı telefonu kullanıyorum 2000 e almıştım 2 ay önce

Couronne impériale

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Couronne imp
Cihazım
yok
Konular
2
Arkadaşlar ben redmi note 10 pro ile mi11 lite'a bakıyorum. rm note 10 pro'da bazı cihazlarda sensör sorunu yaşayan oluyormuş acaba mi 11 lite'ta da var mıdır?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Arkadaşlar ben redmi note 10 pro ile mi11 lite'a bakıyorum. rm note 10 pro'da bazı cihazlarda sensör sorunu yaşayan oluyormuş acaba mi 11 lite'ta da var mıdır?
Redmi Note serisinde hep bir yakınlık sensörü sorunu vardır. Ancak sorun değil de yakınlık sensörünün çok köşede ve çok hassas ışık düzeyi ile çalıştığı için. Note 8'de de var sözde ama kulağımla iyi kapatınca açılma veya açılmama sorunu yaşamadım.

Garantisiz düşünüyorsanız IMEI tamiri olmadığı için düşünmeyin Note 10 Pro'yu. Mi 11 Lite'da durum nedir bilmiyorum ama forumda zaten Mi 11 Lite alt forumu mevcut. Oradaki konulara göz atın.

Üst Alt