Devilyn kullanıcısının son içeriği

1. Devilyn

Mod Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

çok başarılı değil, bu sitede bile tonlarca reklam görüyorum
  2. Devilyn

Recovery Poco X3 NFC - TWRP 3.7.0_12-1 Tek Tuş Yükleme Aracı

yeni surumunu atar misiniz? bu pek uyumlu degil
  3. Devilyn

HyperOS Xiaomi 12T Pro (ditingp) XiaomiEu Android HyperOS

https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/diting/ burada cihazin A14 uyumlu twrp recovery si mevcut. eskiden romlar uygun recovery ile paylasilirdi facepalm~~
  4. Devilyn

HyperOS Xiaomi 12T Pro (ditingp) XiaomiEu Android HyperOS

romu 2 farkli sekilde flashladim. buna ragmen her senaryoda twrp ekraninda dokunmatik calismayarak sonuc verdi. twrp yi yeniden yazmayi deneyince de cihaz brick oldu. simdi tekrar stock romdan bu roma gectim ama twrp yi cozemiyorum. sizde twrp'nin durum nedir? muhtemelen anddroid surumunden...
  5. Devilyn

Rom Pixel Experience 13 Official (Stable)(mi8se)

çalışıyor diye hatırlıyorum
  6. Devilyn

Çözüldü redmi 10 u mahvettim

edl moda girmeyi dene. ama bu en son tercih edilecek olandır.
  7. Devilyn

fastboot rom ile dönüş yapabilirsiniz
  8. Devilyn

twrp kurup format data sonrası rom kurabilirsiniz. google recovery den format data yapıp sideload ile (yukarıdaki yöntem) a12 11 10 kurulmuyor diye tahmin ediyorum. format olmadan sürüm düşürmek mümkün değil 1679238343 şebeke ve parmak izi sorunu yaşayan arkadaşlar çifte kurulum yapsın. bu...
  9. Devilyn

edit: stable ve stable+ güncellemesi
  10. Devilyn

kullanabiliyorum hocam bir problem yok. temiz kurulum yaptınız değil mi? olmazsa bekleyin. yeni sürümü 2 3 saate yayınlarlar diye tahmin ediyorum. 1666551301 hocam bu custom rom değil. google un mi 8 se için yaptığı resmi rom. gömülü gcamler (istisnalar hariç) diğer aops romlarda olurlar. gcam...
  11. Devilyn

her zamankinden hocam. https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi8se-android-10-yeni-sorunsuz-modem-dosyasi.71075/
  12. Devilyn

bu pixel experience (pe recovery) değil 1665596743 rom linkinin hemen altında recovery linki de var hocam
  13. Devilyn

konu güncellenmiştir
  14. Devilyn

Mi8 Se için resmi pixel experience 13 rom (STABLE) yayınlanmıştır. yaklaşık 3-4 gündür kullanmaktayım. pil durumunu 12 sürümünden daha başarılı buldum. miui'ın berbat ötesi optimizasyon sorunlarından sonra pixel experience 12 ve 13 xiaomi kullanıcılarına ilaç gibi geldi. açık ara farkla mi8se...
  15. Devilyn

Soru iPhone 11 almak için uygun zaman?

iPhone 11'i en parasını haketmeyen telefon olarak belirledim. bence 12 mini veya 11 in plus versionlarına yönelmelisiniz. 15k lık telefona ortaçağdan kalma lcd ekran koymuşlar.
Üst Alt