desportiso kullanıcısının son içeriği

1. D

Soru kararsız kaldım yardımcı olurmusunuz

Redmi note 10 s al yalnız 8 GB NFC olan model. Sonrası keyfine bak :)
  2. D

Soru YouTube, Netflix gibi uygulamalarda kontrast sorunu

Hdr modundan kaynaklanıyor hd ve fullhd harici çözünürlükteki videolarda bu durum baş gösteriyor çözüm guncelleme ile gelirmi veya xiaomi ye göre bu bir sorun mu o da muamma :)
  3. D

Yardım Geç Şarj Sorunu

Adaptör'le alakalı hocam aynı sorunu yaşadım hatta cihazla verilen adaptör bile 33v desteklemiyordu sonrası ince bir araştırma internet üzerinden 33w destekleyen orjinal bir adaptör aldım sorun çözüldü turbo şarj yazısı geldi 30 dk da %60-70 arası doluyor ama cihaz feci ısınıyor :)
  4. D

Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Oyun performansı hakkında yorum yapan yok ben oyun oynayan biriyim herhangi bir sorun yaşamadım oyunlar da pes, fifa, pubg vb oyunlar gayet akıcı ayrica öyle cihaz çok ısınma sorunu da yapmıyor.
  5. D

M2101K7BNY modelinde var diye biliyorum modeli kontrol ediniz.
  6. D

Soru Note 10S Alınır mı?

Sürekli oyun oynayan birisiyim isinma donma kasma gormedim bunu söyleyen arkadaşlar cihazi birebir kullanip hangi oyunlarda ısınma sorunu yaşamışlar belirtirseler test edelim bizlerde. Truck Simulator, pes 2021 pubg vb oyunlarda isinma kasma filan olmadı bende standart her cihazda olacak derecede.
  7. D

Soru Karanlık moddayken koyu tonların tuhaflaşması

Daha fazla karanlık mod seceneginden, metin ve arka planlari otomatik ayarla secenegini kapatarak tekrar test edermisininiz.
  8. D

Soru Note 10S Alınır mı?

Aynen cihaz taş gibi zerre tereddüt etmeyin derim MTK MTK diyorlar cihaz 10 numara
  9. D

Selamlar, yaklaşık 10 gündür 8/128 Endonezya romu kurulu kullanmaktayim NFC, sarj, MTK işlemci, Ekran vb sorunlarin hiçbirini yaşamadım akıyor cihaz. Ayrica isinma vs bir sorunda görmedim rahatsız edicek. ve son olarak bu nasıl bir sarj tutuştur 12-13 saati görüyorum sürekli aktif kullanimda...
  10. D

Yardım İmei atılmış Cihazın Bootloader Kilidini Açsam İmei Uçar Mı

Note 8 de gitmezse yapıyorum o zaman hocam teşekkür ederim bilgilendirme için.
  11. D

Üstadım cihazda twrp root vs yok ama
  12. D

Cihazın bootloader kilidi kapalı imei atılmış acaba bootloader kilidi açma işlemi yapsam imei silinir mi kimi yorumlarda silinir kimilerine silinmedi diye yorum yapmış ne yapmalı fikir verirmisiniz?
  13. D

Rom HAVOC OS 3.6 [OFFICIAL] [ROM] [Android 10] [MI 8 SE] [Sirius]

Hocam o zaman yarın haberlessek uygunmudur?
  14. D

Rom HAVOC OS 3.6 [OFFICIAL] [ROM] [Android 10] [MI 8 SE] [Sirius]

Format data yaparsam tüm dosyalar ve twrp silinmiyor mu? O zaman indirmiş olduğum rom dosyası silinmezmi?
Üst Alt