Yardım Pitchblack Recovery yazısında kaldı!

desportiso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi8se
Konular
2
Selamlar arkadaşlar Pixel rom kullanıyordum yazı tipi flaslarken hata verdi bende reboot yapmadan vipe yaparak romu yeniden kurdum sonrası reboot yaptım cihaz açılış ekranı gelip recovery e attı lakin Pitchblack Recovery yazısı geliyor sonrası yok yeniden başlatınca da aynı olay tekrar ediyor cihaz fastboot a giriyor lâkin recovery de sadece Pitchblack Recovery yazısında kalıyor PC olmadığı için müdehale de edemiyorum varmıdır bilgisi fikri ve deneyimi olan

desportiso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi8se
Konular
2
Sanırım kimse bir fikir beyan etmeyecek yanlız Sabit konuda ki ByTrabZonLu nun twrp sini pc uzerinden yukleyerek telefona recovery kurabildim ve miroom android 10 v11.0.3 kurdum cihaz açıldı ama ne pixel nede crdroid romlari kuramiyorum kurduktan sonra cihaz recovery ekranina atıyor PB recoveryde kuramiyorum sürümden dolayi anlayacağınız bu rom ve recoveryde kaldim varmıdır fikri olan ?

Oyla:

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
Benzeri bir olay başıma gelmişti ne sekilde çözdüm hatırlamıyorum Pitcblack Recovery nasıl olmuyor çözemedim hocalar yazar belki.

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Normal recovery yükleyin hocam bende de öyle olmustu pithblack da sorun var

Mi9 Pro 5G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

desportiso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi8se
Konular
2
3.3.1-0103 sabit konudaki recovery kurdum açılıyor ilk başta recovery biraz donuyor ama sonrası çalışıyor lakin bundan da rom yükleyemiyorum pixel ve crdroid yüklemeye çalıştım recovery uzerinde hata vermeden wipe rom yükleme sorunsuz oluyor lakin reboot atinca mi ekraninda kalıyor ama miui tabanlı romlari eu miroom filan yüklüyor. Diğer hiçbir twrp olmuyor hepsi twrp yazısı ekraninda donup kalıyor enteresan bir durum

Oyla:
Üst Alt