demirtas kullanıcısının son içeriği

1. D

Soru En memnun kaldığınız rom hangisi

Lineage nin renkli mesajlarını... Globe nin yeniden başlat menüsünden TWRP ye direk geçmeyi... çok sevdim...
  2. D

Yardım lineage os yedeği geri yüklendiğinde bootloop oluyor

backupını aldığınız miui romun... önce orjinal rom dosyasından twrp kurulumunu yapın... 4 lü wipe yaptıktan sonra... en başta yapmak istediğiniz geri yüklemeyi yapın... lineage ile miui romların partition farklılıkları var...
  3. D

Yardım 65W adaptör

normal bir şarj aleti 5volt-1amper değerindedir... 5x1=5watt siz bu adaptörün 5v-3a çıkışını kullanarak daha iyi şarj edebilirsiniz... diğer uçlar boşa çalışacak... bu da ekonomik olmaz... 5 wattlık bir yere 65 watt gücü bağlıyorsunuz...
  4. D

Yardım Twrp dosya aktarım sorunu

dosya kopyalarken mount ayarı: üstte "MTP enable" yazmalı, değilse alltan "MTP enable" ye basıp üstteki yazıyı "MTP enable" yapın:... rom yüklerken tersi olacak, alltaki "MTP disable" tuşuna basıp üstte "MTP disable" yazmasını sağlamalısın... yani dosya kopyalarken mount bölümünüz üstte "MTP...
  5. D

Yardım mi 6 fast ast boot modda kaldı tum kombinasyonlar denendi,

bootloader kilidi sorun değil... Rehber - Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma bir de EDL mode ile rom yükleme var.... araştırın...
  6. D

Yardım orange fox ile aldığım yedek geri yüklenemiyor

mi.10.2.1.0 stable de iken lineage rom denemek istedim... aldığım mi10 yedeği geri yüklenemiyor... data read only hatası veriyor... böyle bir ayar yapmadım... nasıl düzeltebilirim...
  7. D

Mi Hesap SMS ücreti yansıtmış

aynı romun bir güncel versiyonunu yüklerken... twrp den 4lü wipe yerine 3lü wipe yapın... dalvik-cache-system silinecek... data ya ellemeyin... yeni romu kurun... masaüstünüz--oyunlarınız-uygulamalarınız aynen kalacaktır...
  8. D

Yardım Adb minimal ile oem kilit açma

fastboot OEM unlock bu komut işinize yarayabilir...
  9. D

Yardım Açılış ekranında kalan cihazı nasıl açarız

twrp yüklenince sorun başladıysa... o twrp ile telefondaki romun aynı sürümünü yükleyin... system, dalvik, cache bölümlerini silip... data yı silmeyin... en son masaüstü ekranınız, uygulamalarınız aynen gelir... rom twrp yi silip kendi recovery ini kuracaktır... twrp de rom da birbirlerinin...
  10. D

Yardım Root yaparken hata sonucu açılmama problemi

fastboot erase cache -----komutu ile önbelleği temizleyip deneyin.... fastboot erase recovery ------komutu ile twrp yi silip sonra tekrar yükleyin... bir de twrp nin eski sürümlerini deneyin... yeni sürümlerde ben de sorun yaşadım... twrp kurduktan sonra cihaz açılmadı...
  11. D

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

teşekkürler, benim de favori romlarımdandır... eu-globe-lineage... özellikle bunun yeniden başlat modunu çok beğenirim...
  12. D

Yardım Yardım eder misiniz? Güncelleme sorunu yaşıyorum.

twrp kurun... güncel romu twrp ile yükleyin... system-dalvik-cache-data normalde silinenler... eski uygulamalarım aynen kalsın derseniz datayı silmeyin... dahili depolamaya ve sdcard'a ellemeyin...
  13. D

Yardım Yardım eder misiniz? Güncelleme sorunu yaşıyorum.

MIUI ROM for Redmi 5/Plus - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum bu adresteki güncel romu indirip... kurmayı deneyin...
  14. D

Rehber Desen Kilidini Sıfırlama

DESEN KİLİDİNİ SIFIRLAMA TWRP ile sık sık rom yüklerim ve Backup alırım. Bu yüzden bazı sorunlarla karşılaşırım. En son uyguladığım rom çalışmadı. Aldığım Backuplardan birini geri yükledim. Girişte desen kilidi varmış. Her zaman kullandığım desen ile açılmadı. Değişik versiyonlar denedim bir...
  15. D

Yardım TWRP backup sonrası yeniden başlatınca sistem açılmıyor

twrp 3.2.2.0 bulup yükledim düzelme oldu... sorun romlarda yapılan bazı değişiklikten kaynaklanan... trwp-rom uyumsuzluğu gibi... bir de root, noverify yapmazsanız miui yazılımı twrp yi hemen siliyor gibime geldi...
Üst Alt