dellimavi kullanıcısının son içeriği

1. D

Rom MIUI 9 7.12.1 Global Beta ROM Güncellemesi

Merhaba Mi 5s plusta ayarlar uygulama dediğimizde hata veriyor.ve hatayi bildiremiyorsunuz.
  2. D

Yardım [ÇÖZÜLDÜ] Mi 5s Bootloader Kilidi Kendi Kendine Etkinleştirildi.

Aynı sorun bendede var tekrar başvurumu yapılması mı gerek ? twrp yükleyemiyorum.mi flash unlock programını çalıştırdığımda %50 geldiğinde divice unlocked no need to repeat unlock diyor ama .nerde eksik var
  3. D

Yardım Mi band 2 Bluetooth ile kilit açma

Telefonun markası nedir
  4. D

Yardım Mi 5s Plus Google Play Sorunu

7.7.20 rom da aynı hata bende de oldum. 7.5.25 e geri döndüm. Sorun ortadan kalkmış oldu.
  5. D

Satış F.Öksüz * Xiaomi Ön Ödemeli Genel Satış

Hocam kolay gelsin irtibat numaranı rica edebilirmiyim özelden birkaç sey soracağım
  6. D

Soru Spotify Kapanma Sorunu

hocam spotify zaten ben kapatmıyorum normal açıkken kendilğinden kapanıyor.2-3 dakıkada ama yandex map yada google map calışırken hiç sorun yaşamadan dinliyorum.kapanmıyor kendiliğnden
  7. D

Soru Spotify Kapanma Sorunu

Bendede tam tersi oluyor yandex yada google map acıkken spotify sorunsuz çalışıyor kapattığıda 2-3 dakika içinde kendiliğinden kapamıyor. otomatik başlatta spotify açık olduğu halde
  8. D

Yardım mi 5s plus beta sürümden stabile geçmek

Hocam wipe etmedim.wipeta tüm veriler kayboluyor diye .Cihazın tam yedeği yoktu. Stabille geçtiğinde sim kart yok ve hicbirsey calismayinca.Wipe edersem elimdeki betadan olurum diye yapmadim.ben stabil sürüme yada temiz bir rom a nasıl geçerim.yardimci olurmusunuz.
  9. D

Cİhaz haftalık güncellemesini yaptıktan sonra bunlar oldu.ben twrp den de tekrar kurulum yaptım sonuç aynı.güncellemeden sonra olduğunu düşünüyorum ama belki başka bir sorun vardır.
  10. D

Arkadaşlar merhaba Mi 5s plus kullanıyorum.cihazı aldığımda aldığım yerden teknik destek veren bir arkadaş cihazın gerekli tüm işlemlerini bootloader kilidi root vs herşeyi düzenleyip verdi fakat kullandığı rom fake denilen romlardan biriydi. bende beta sürüme geçtim.son güncellemelerden sonra...
Üst Alt