Yardım mi 5s plus beta sürümden stabile geçmek

dellimavi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0.1
Cihazım
Mİ 5 S PLUS
Konular
1
Arkadaşlar merhaba
Mi 5s plus kullanıyorum.cihazı aldığımda aldığım yerden teknik destek veren bir arkadaş cihazın gerekli tüm işlemlerini bootloader kilidi root vs herşeyi düzenleyip verdi fakat kullandığı rom fake denilen romlardan biriydi.
bende beta sürüme geçtim.son güncellemelerden sonra bazı uygulamalar( instagram vb )uygulama açılmadan kapanıyor.4-5 uygulamadan bu oluyor.sorun canımı sıkıtığı için betadan stabil roma geçmek istedim.twrp ile kurulum oluyor fakat cihaz açıldığında sim kart yok diyor telefon rehber gibi hiçbir uygulamaya hürecel veri hat secimi gibi yerelere giremiyorum.direk cıkıyor.

Öncelikle bu bir tek bendemi oluyor.
Tekrar beta sürüme dönmek zorunda kaldım.ama bu kullanamadığım uygulamalar canımı sıkıyor.stabile sürüme sorunsuz nasıl gecerim.

Yardım

Asment

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
3
Hocam bende beta kullanıyorum gayet iyi durumda şikayetçi olduğun sorunların hiçbiriyle karşılaşmadım istersen farklı yerlerden indir yüklerken bir sorunla karşılaşmış olabilirsin

Oyla:

dellimavi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0.1
Cihazım
Mİ 5 S PLUS
Konular
1
Hocam bende beta kullanıyorum gayet iyi durumda şikayetçi olduğun sorunların hiçbiriyle karşılaşmadım istersen farklı yerlerden indir yüklerken bir sorunla karşılaşmış olabilirsin
Cİhaz haftalık güncellemesini yaptıktan sonra bunlar oldu.ben twrp den de tekrar kurulum yaptım sonuç aynı.güncellemeden sonra olduğunu düşünüyorum ama belki başka bir sorun vardır.

Oyla:

Asment

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
3
bende 7.1.12 kullanıyorum pil konusunda sıkıntı farkettim ama senin bahsettiğin hiç bir sıkıntı yok şu an, umarım sorununu çözersin

Oyla:

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Cİhaz haftalık güncellemesini yaptıktan sonra bunlar oldu.ben twrp den de tekrar kurulum yaptım sonuç aynı.güncellemeden sonra olduğunu düşünüyorum ama belki başka bir sorun vardır.
wipe islemlerini yaptiniz mi kurarken wipe cache wipe dalwik wipe system wipe data

Oyla:

dellimavi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0.1
Cihazım
Mİ 5 S PLUS
Konular
1
wipe islemlerini yaptiniz mi kurarken wipe cache wipe dalwik wipe system wipe data

Hocam wipe etmedim.wipeta tüm veriler kayboluyor diye .Cihazın tam yedeği yoktu.
Stabille geçtiğinde sim kart yok ve hicbirsey calismayinca.Wipe edersem elimdeki betadan olurum diye yapmadim.ben stabil sürüme yada temiz bir rom a nasıl geçerim.yardimci olurmusunuz.

Oyla:

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Hocam wipe etmedim.wipeta tüm veriler kayboluyor diye .Cihazın tam yedeği yoktu.
Stabille geçtiğinde sim kart yok ve hicbirsey calismayinca.Wipe edersem elimdeki betadan olurum diye yapmadim.ben stabil sürüme yada temiz bir rom a nasıl geçerim.yardimci olurmusunuz.
hocam wipe ekranina girin advanted wipe ye girin wipe storage haricinde diger kutulari isaretleyin alttaki cubugu kaydirarak wipe yapin temiz kurulum icin bu sart sonra install bolumunden sdcart icindeki romu kurun

Oyla:
Üst Alt