dedebekri kullanıcısının son içeriği

1. D

Çözüldü Amazfit bip lite İspanyolca Oldu

İspanyolca şokunu yaşayınca Lite cihazıma notify uygulaması ile eski versiyon bip yazılımı atmıştım, bu sefer de cihaz lite değil normal bip cihazı olarak algılanıyor. Mifit 4.0.5 ile sorununu çözen arkadaşlardan ricam, eğer telefonu rootlu olan varsa...
  2. D

Yardım Root

Cihazımda bootloader açık, twrp yüklü, cihaz şifrelemesi - encryption- kapalı (arayüz çok daha akıcı çalışıyor böylece), cihaz rootlu, google kamera da adaway de çalışıyor, playstore sertifikalı değil yazıyor, ama tüm bunlara rağmen playstore üzerinden netflix kurup izleyebiliyorum. Ekleme...
  3. D

Yardım Pie Oreo ya dönüş

Yardım - Mİ A2 Lite Android 8'e geri döndükten sonra oluşan Sim Kart sorunu Phh-Treble vanilla cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. D

Yardım Mİ A2 Lite Android 8'e geri döndükten sonra oluşan Sim Kart sorunu

1. TWRP indir 2. Cihazı fastboot'ta başlat, bilgisayara bağla 3. fastboot boot twrp-3.2.3-0-daisy.img ile cihazı TWRP ile başlat 4. TWRP açıldığında sırayla; adb shell dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p40 dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p41 exit adb reboot exit Cihaz yeniden...
  5. D

Mod A2 Lite İçin Night Sight destekleyen Google Camera

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/MGC_6.1.013_MiMAX2_V1b_A8.1+fix_Hexagon_failed+blFront.apk Ön kamera için ayarlardan Nexus 6 seç ve ön kamerayla çekerken hdr kapat. Night sight ile çekim yapıyor ama bazen hata veriyor ve uygulama çöküyor, çok stabil değil. Mi A2...
  6. D

Mod A2 Lite İçin Night Sight destekleyen Google Camera

Oluyor, ben yaptım. Adb'yi ve gerekli sürücüleri kurduğunuzu farzederek anlatayım bootloader kilidini açarken yapmanız gerekenleri; "adb reboot bootloader" ile telefonu fastboot modunda başlatın. "fastboot oem unlock" komutunu ekrana yazın. Ancak enter'a basmadan önce telefonun ses kısma...
Üst Alt