Decidueye kullanıcısının son içeriği

1. Decidueye

Çözüldü Redmi 9t çok ısınıyor

O zaman hocam max olarak soğutucu alabilirsiniz
  2. Decidueye

Yardım Poco X3 Pro Açılmıyor

Yazılımla alakalı değil hocam cihaz dandik anakart zırt diye yanıyor 1684603339 Dostum max servis süresi 2 hafta olmalı genpa sana bi kağıt vermiş olmalı o kağıdo iyice oku olmadı tüketici haklarına başvur
  3. Decidueye

Yardım Miui 14 Bildirim Çubuğu

Hocam youtube'un bildirimlerini kapatın
  4. Decidueye

Yardım Crdroid güvenilir mi

Kominiteye bakın hocam eğer genişse hiçbişe olmaz
  5. Decidueye

Çözüldü Redmi 9t çok ısınıyor

Yani cihazınız oyun oynamak için çokta iyi bir cihaz değil. Yapacak çokta bişe yok grafikleri düşürmeyi deneyebilirsiniz
  6. Decidueye

Yardım Crdroid güvenilir mi

Hangi cihazı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama güvenin bana crdroid en kapsamlı ve en arkası sağlam romdur
  7. Decidueye

Rehber Poco x3 pro için AOD

Hocam şimdi bişe diyemiyorum ben hardbrick yedim cihazı değiştirdim ama hatırladığım kadarıyla sadece miui 12 de çalışıyordu çünkü miui 13 bi tık sorunlu bu modlarda
  8. Decidueye

Soru Miui arama ekrani

Rom değiştirmeniz gerek veya root kullanmanız gerek.
  9. Decidueye

Yardım Miui 14 Bildirim Çubuğu

Hocam bildirimlerden kastınız nedir? Yani ordaki müziği kontrol etme aracından bahsetmiyorsunuzdur her halde?
  10. Decidueye

Yardım Poco X3 Pro Açılmıyor

Hayırlı olsun hardbrick olmuşsunuz Bu konu tamamen şansa bağlı bende ikikez oldu ilkinde şansım yaver gitti ve servis cihazımı alıp ücretsiz olarak yaptı. İkinci kez olduğunda ise 6000 lira para istediler ki bu çokta uzun zaman önce değil 1.5 ay önce gibi bir zamanda oldu. Cihazı servise...
  11. Decidueye

Rehber Poco x3 pro için AOD

Hocam hangi sürüm
  12. Decidueye

Soru Poco F5 Pro Alınır mı? 18.700₺

Siz siz olun iphone'u bırakmayın..... Güvenin bana iphone kullanan biri olarak söylüyorum xiaomi'ye geçmeyin. Xiaomi iyi hoş ama poco x3 pro hardbrick muhabbetinden sonra birdahada xiaomi almadım. Sözün özü elinizdeki telefon gül gibi kullanın onu
  13. Decidueye

Çözüldü Play Store'da Netflix Gözükmüyor.

Cihaz sertifikalı değil ise yapamamanız doğal. İnternette videoları olması lazım onlar ile cihazınızı sertifikalı yapın
  14. Decidueye

Çözüldü Yazılımsal bir sorun rom değiştirilerek çözülür mü ?

Aosp romlar miui romlarına kıyasla daha hızlı ve seridir. Aksine pixel romlar gibi romlarda hata oranı daha azdır, miui ile aosp arasında baya bi fark vardır....
  15. Decidueye

Çözüldü Play Store'da Netflix Gözükmüyor.

Play store'dan Ayarlar>hakkında kısmına girip cihazın sertifikalı olup olmadığına bakar mısınız
Üst Alt