DayDreamer01 kullanıcısının son içeriği

1. DayDreamer01

Yardım Anakart için vida

Teşekkürler ancak ben yurtiçinden almak istiyorum.
  2. DayDreamer01

Yardım Anakart için vida

Redmi 5 plus anakartına uyumlu vida gerek. Bulabilirseniz link atın lütfen
  3. DayDreamer01

Soru Wifi Bağlantısı Kopma Sorunu

Normal global kullanıyorum evet
  4. DayDreamer01

Soru Wifi Bağlantısı Kopma Sorunu

Telefonumda wifi bağlantı sorunu yaşıyorum bağlantı koptuktan yaklaşık 2-3 dakika sonra tekrar bağlanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim
  5. DayDreamer01

Soru yapışkan bant

Screenshot batarya kısmındaki bu yapışkanı nereden bulabilirim acaba çift taraflı bant yapıştırsam olur mu?
  6. DayDreamer01

Soru Ritzy servisi önerir misiniz?

benden sadece ekran değişimi için 500 tl para istediler böyle servis olmaz olsun!
  7. DayDreamer01

Yardım Ekran kırılması

Hocam şimdi baktım ekran kırılmamış altındaki led hasarlık ekranın yarısı nerdyse acaba servis kapsamında olur mu
  8. DayDreamer01

Yardım Redmi 5 plus dokunmatik sorunu

Peki ekran eskisiyle aynı kalitede miydi hocaö 1598548695 Çözünürlük ve parlaklık olarak
  9. DayDreamer01

Yardım Ekran kırılması

Yere düşürdüm ve ekranı kırıldı telefonun ithalatçı garantili ve acaba garanti ekranı değiştirir mi sizce
  10. DayDreamer01

Taktıkları ekranın kalitesi aynı mıydı? Ve de benim telefonumun ekranı kırıldı yaparlar mı merak ediyorum. İthalatçı garantili
  11. DayDreamer01

Soru Ritzy servisi önerir misiniz?

Bataryamı değiştirmek istiyorum herhangi bir şişme yok ömrü tükeniyor acaba bu servis değiştirir mi bunu
  12. DayDreamer01

Yardım Diskdigger

Daha detaylı anlatır mısınız? Ve. Daha kolay yolu var mı
  13. DayDreamer01

Yardım Diskdigger

Arkadaşlar normalde göremediğim fotoğrafları bu uygulama sayesinde görebiliyorum ve bunları tamamen silmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  14. DayDreamer01

Telefonu yaptılar mı peki
  15. DayDreamer01

Benim telefon ithalatçı garantili acaba bu sorun yüzünden garantiye göndersem telefonla burda mı ilgileniyorlar 1594010656 Bide telefonu değiştirme ihtimali nedir
Üst Alt