Yardım Diskdigger

DayDreamer01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berk
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
32
Arkadaşlar normalde göremediğim fotoğrafları bu uygulama sayesinde görebiliyorum ve bunları tamamen silmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar normalde göremediğim fotoğrafları bu uygulama sayesinde görebiliyorum ve bunları tamamen silmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Pratik çözüm değil ama telefonda büyük dosyalar alıp bu dosyaları silerseniz silmiş olduğunuz fotoğrafların üstüne yazılacaktır. Bu durumda fotoğraflarınıza erişmek mümkün olmayacaktır

Oyla:

DayDreamer01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berk
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
32
Pratik çözüm değil ama telefonda büyük dosyalar alıp bu dosyaları silerseniz silmiş olduğunuz fotoğrafların üstüne yazılacaktır. Bu durumda fotoğraflarınıza erişmek mümkün olmayacaktır
Daha detaylı anlatır mısınız? Ve. Daha kolay yolu var mı

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Daha detaylı anlatır mısınız? Ve. Daha kolay yolu var mı
Telefonunuza büyük dosyalar yükleyin daha sonra bu dosyaları silin

Bilgisayarda veriyi 5 kere silen programlar var. Bu programlar sayesinde bir daha sildiğiniz şeye ulaşamıyorsunuz. Bu programların telefona uyarlanmış hali var mı bilmiyorum. Varsa kolay yol bu olur

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Telefonun hafızasını komple doldurun ki eski verilere ulaşılamasın. Siz silseniz bile o veri hala orada duruyor üzerine başka bir veri yazilana kadar. Dcim içindeki thumbnails klasörünü silin MIUI icindeki gallery klasörünü falan silin eğer içinde foto falan yoksa(Yok diye hatırlıyorum ama siz yine de bakın) ondan sonra telefonun hafızasını doldurun büyük bir dosya ile(Bir filmi birden fazla yere kopyalayarak yapabilirsiniz). Aynı işlemi 2 3 kere yapın garanti olsun.

Oyla:

viserion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Viserion
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Diskdigger uygulamasında cleanup seçeneği var, silinmiş fotoğrafları kurtarılamaz hale getirmek için. Deneyebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt