dashowa kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Ghost Touch & Yakınlık Sensörü vb. Sorunlar

Merhaba, ghost touch bende de başladı. Telefonu alalı 4 ay oldu (8/256), önce kendi kendine ekranda alttan yukarı süpürme hareketi başladı. Güncelleme sonrası o gitti ghost touch geldi. Yazılımsal gibi görünüyor ama cidden soğuttu telefondan. Hızlı olsun, hafızası geniş olsun, oyun falan oynamam...
  2. D

Yardım MI6 Android Auto Bağlanamıyor Hata-16

Merhaba, bu sorunu çözebilen var mıdır? Opel araç hata kodu 16, telefon android auto sürekli çalışmayı durdurdu diyip kapanıyor, bir türlü bağlanamıyorum. Yardımcı olabilecek var mıdır?
  3. D

Yardım Telefon Görüşmesinde Ses Az Gidiyor.

Merhaba, kendimce bir çözüm buldum sanırım; microphone amplifier uygulamasını indirin, input filter ve output filter çubuklarının tümünü en sağa kaydırın, audio gain 25'e getirin (fazlası sesi bozabiliyor), sağ alt köşedeki mikrofon seçim düğmesine basarak 2 nolu mikrofona geçin, son olarak sol...
  4. D

Miui 10'dayım, tüm denemeleri yaptım, değişen bir şey yok maalesef. Kayıt vb. yaparken mikrofon normal, görüşme yaparken karşımdaki sesimin uzaktan zayıf geldiğini söylüyor ve bağırarak konuşmak zorunda kalıyorum :(. Soundabout çalışmıyor, google voice kapalı, hiçbir çözüm bulamadım. Farklı...
  5. D

Yok mudur bir çözüm bulan?
  6. D

Merhaba, bende de aynı sorun var; başka bir telefondan benim telefona arama yaptım, bilgisayardan kulaklıkla bir şarkıda son ses vererek kulaklığı mi6'nın alt mikrofona iyice yaklaştırdığım halde arama yaptığım diğer telefona ses ancak gidiyordu; kulaklığı telefonun üst kısmına...
Üst Alt