darkness_102 kullanıcısının son içeriği

1. darkness_102

Yardım Redmi note 10 pro IMEI kaydı

Redmi note 10 pro kullanıcısıyım arayüz olarakta pixel experience kullanıyorum çokta memnunum arayüzden bugun imei kaydı yapılacak telefoncu arayıp arayüz herşey sıfırlanacak miui arayüzüne dönüş yapılacak port açamıyorum dedi tam olarak ne demek bu imei kaydından sonra twrp yukleyip tekrar...
  2. darkness_102

Yardım Güncellemelerden sonra telefonda oluşan kasmalar ve laglar

Redmi note 10 pro şuan ki miui sürümü stabil olduğu icin 12.5.5, mi flash tool ile temiz kurulum yaptığım zaman telefonda menüde uygulamalarda takılmalar olmuyor ama ota yoluyla gelen güncellemeleri uyguladığım zaman telefonda donmalar başlıyor bunun bir çözümü var mıdır yoksa sürekli temiz...
  3. darkness_102

Yardım Bluetooth - Wifi aynı anda açıldıktan sonra internette yavaşlık?!

Bu sorun bende de vardı wifi ve Bluetooth açıkken ( mi band 4) interneti yavaşlatıyor. Meizu x8 telefonda denedim sorun olmuyor. Şöyle bir durum var pixel experince android 10 olan romu yukledikten sonra bu sorunla karşılaşmadım defalarca speed test yaparak sorunun olmadığını gözlemledim
  4. darkness_102

İnceleme MiA1 Objektifinden Kareler

Elinize sağlık resimler gayet başarılı
  5. darkness_102

Rom [9.0] Xiaomi Mi A1 Lineage OS 16.0

Lineage os stock kamera portre modu çalışmıyor normal düz foto çekiyor herkeste aynı mı yoksa sorun bende mi
  6. darkness_102

Rom Mi A1 Global Kararlı (Ocak) VV10.0.17.0.PDHMIXM İndirme bağlantıları

Şarj tamamlandıktan sonra kilit ekranında hâlen ödeme alındı yazısı çıkıyor mu:)
  7. darkness_102

Haber A1 Aylık Güncellemeler (2019 Nisan ve Sonrası)

Bilgisayara takıp denedim bilgisyarda biçimlendirmek istiyor. Ne olduysa guncellemeden sonra oldu. Verileri kurtarmak icin bilgisayara program kurdum musait zamanimda programla verileri kurtarmayı denicem
  8. darkness_102

İki senedir kullandığım sd kartı guncellemden sonra desteklenmeyen SD kart diyor ve bicimlendirmemi istiyor içinde bir sürü belge resim var tam bi saçmalık
  9. darkness_102

Soru Mi A1Güncelleme alacakmış ama bana gelmedi

Takvim gazetesi internet Explorer dan haber güncellemesi yapiyor herhalde
  10. darkness_102

Anladım teşekkür ederim
  11. darkness_102

Arkadaşlar birşey sorucam. Ben telefonu aldığımdan beri ilk defa geçen gün mi nin sitesinden android 9.0 tissot yazan romu indirip flashladim mecbur kaldım bunu yapmaya. Romu yukledigimde mi store mi drop mi dosya yoneticisi gibi programlarında romla birlikte yüklendiğini gördüm ve sistemde...
  12. darkness_102

Güncelledik ne değişti aceba? Her ay gelen bu güncellemelerin içeriğini ve neler değiştiğini yazan yerli yada yabancı bir kaynak yok mudur.
  13. darkness_102

Yeni güncellemeden sonra resim cektikten 20-30 saniye sonra galeriye düşüyor.
  14. darkness_102

Stock rom mu daha kullanışlı custom lineage mi?
  15. darkness_102

Teşekkür ederim
Üst Alt