dangerboon38 kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Güncelleme BL kapalı

Güncelleme alması için bi sorun yok ama güncelleme yüklenmesi sırasında bi sorun yaşamanız muhtemel(brick olma veya imei silinmesi gibi) bl kapalı iken büyük bi sorun olabilir bundan ziyade xioami cihazlarda en stabil sürüm kutudan çıkan sürüm oluyor genellikle uzun zamandır 11T kullanıyorum...
  2. D

Çözüldü Bildirim kapatma

Bilgim yok o konuda hocam
  3. D

Çözüldü Bildirim kapatma

Ayarlar-şifreler ve güvenlik-yetkilendirme geri alma - güncelleyicinin yetkisini burdan kaldırın Sonrasında ayarlar - uygulamalar - uygulamaları yönet sağ üst üç noktadan sistem servislerini göster diyip güncelleyiciyi açıp verileri temizle kısmından tüm verilerini temizleyin bildirimi kalıcı...
  4. D

Yardım Turbo şarj sorunu

Ampere uygulamasından dolum değerlerini ve sıcaklığı kontrol edin. Farklı prizde deneyin
  5. D

Soru Hangi rom kullaniyorsunuz

O halde eu 12.5 en iyisi hocam bilginiz varsa model numarasını düzenleyin mi 11 le yerine mi 11 5g ne olsun cihaz
  6. D

Soru Hangi rom kullaniyorsunuz

Genel olarak eu 12.5 sürümünü kullandım gayet temiz bi rom lâkin Çin versiyon olan mi 11 LE olan cihaz olarak gözüküyor model numarası bi nedenle 90 hz yi uygulamalarda pek desteklemiyordu root ile model numarasını düzenleyip kullanmıştım sorun yoktu. Eu 14 de model numarası düzeltildi çok uzun...
  7. D

Soru Global vs Turkey Rom

Mi eu 14 sürümündeyim 12.5 i performans olarak daha iyi buluyorum globale dönmek istiyorum global ile Türkiye romu arasında bi fark var mı sizce hangisini kurmalıyım?
  8. D

Soru Lisa

Evet temiz kurulum yapmanız gereklidir
  9. D

Yardım 11T -IMEI atılmış telefona- MIUI14'e Güncelleme...

Yanlış bilgi vermek istemem lakin mediatek işlemcilerde direnç yok diye biliyorum. İmei sıkıntısı yaşamamak için de en temiz yöntem twrp ile rom değiştirmek olarak tavsiye ediliyor ki sorununuzla ilgili çözümün miui 14 ile çözüme ulaşacağını sanmıyorum. Malum her miui versiyonu biraz daha...
  10. D

Soru Lisa

Mi flash tool ile global e dönüyorum kolaylıkla eu romdan
  11. D

Çözüldü Kim YARDIMCI olabilir. Brick modunda Telefon

Win10 veya win7 kullanıp eu rom fastboot ile yüklemenizi tavsiye ederim hocam umarım işe yarar
  12. D

Yardım modem dosyası

cihazım 11 lite 5g ne yani Courbet değil Lisa uyumlu mu?
  13. D

Yardım modem dosyası

Kurcalarken başıma belayı aldım imei repair işleriyle uğraşırken bozuldu. Cihaz normal açılıyor ekranın geldiği noktada yükleme ekranı gibi dönmeye başlıyor ve recovery giriyor yanlış bilmiyorsam modem dosyası sıkıntısında bu durum ile karşılaşıyorduk. Modem dosyası paylaşabilir misiniz...
  14. D

Yardım Xiaomi 11T room

Sorundan ziyade cihazınızda mediatek işlemci bulunuyor ve bildiğime göre eu rom sadece Snapdragon işlemcili cihazlarda var. Cihazınız için eu rom var mı
Üst Alt