dadaloglu kullanıcısının son içeriği

1. dadaloglu

Yardım Mi 9T Pro BL kilidi

Zenex hocam ses verin lütfen :) Çok teşekkür ediyorum. Zenex hocam ses verin lütfen :)
  2. dadaloglu

Yardım Mi 9T Pro BL kilidi

Merhabalar. Hepinize saygılar. Sorunum şu; Mi 9T Pro yurtdışı cihazı 8 ay kullanma süresi doldu ve sim hattı da çekmiyor ve maalesef mi kilidini açmamış bu 8 ay zaman da. Sim kart çalışmadığı için kilidi nasıl açılır lütfen yardımcı olun.
  3. dadaloglu

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Global Kararlı Rom V11.0.8.0.PFDMIXM

Yaptım sıkıntı çıkmadı çok teşekkürler. Başka bir sorum daha olacak; telefonu sıfırlamak için en zahmetsiz yöntem hangisi imei zarar görmeyecek şekilde? Twrp yok tek yöntem mi Flash mı acaba? Pc ye takılmadan bir kısa yöntem var mı acaba?
  4. dadaloglu

Soru Cc9 Pro Mi Flash

Yaptım sıkıntı çıkmadı çok teşekkürler. Dediğim gibi Twrp yol cihaz da hocam. Sıfırlama için başka yöntem var mı acaba?
  5. dadaloglu

Soru Cc9 Pro Mi Flash

Çok teşekkür ediyorum. Bir sorum daha olacak bilirsiniz belki; Cihazı yarın satmak istesem nasıl sıfırlamam gerekecek?
  6. dadaloglu

Merhabalar hoca. Yurt içi değil malum kayıt hocam:)
  7. dadaloglu

Soru Cc9 Pro Mi Flash

Merhabalar. Ben yeni aldım cihazı. Hemen ime attırdım ve özellikle TWRP ve Rootsuz istedim sağ olsun tam istediğim gibi yaptı. Mi Flash ile son güncellemeyi indirip kurarsam İmei uçar mı acaba?
  8. dadaloglu

Merhabalar. Cihaz IMEI kayıtlı. Miflash ile indirip güncelleme yapsam IMEI gider mi acaba? Cihaz da twrp ve robot yok bu arada.
  9. dadaloglu

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro (Avrupa) EEA Kararlı V11.0.13.0 PFDEUXM İndirme Bağlantıları

Ellerinize sağlık bu güncelleme sayesin de VoLte sorunu da giderilmiş kendiliğinden geri geldi. :)
  10. dadaloglu

Yardım Bildirim çubuğu sorunu

Bu sorunu yaşayan Mi 9T Pro cihazla arkadaşım da var. Lütfen bilgi sahibi olan dostlar yardımcı olsun.
  11. dadaloglu

Haber Xiaomi Mi 10 Posteri Sızdırıldı! | Mi Mix Alpha Esintileri Dikkat Çekiyor

Demin Twitter da rastlarım resimler fan grupları tarafından oluşturulmuş. Gerçek olmama ihtimali çok fazla.
Üst Alt