CyFrodo kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım xiaomi earbuds 2 basic discord sorunu

arkadaşlar kulaklığı bugun mi storedan gidip kendim aldım kulaklık gayet güzel müzik dinlerken falan sorun yok ancak discorda bağlandığımda discordda aşırı bir bağlantı sorunu yaşıyorum 5000 ms e kadar çıkıyor. discord ve bu kulaklığı kullanan birisi varsa böyle bir problem yaşadı mı yoksa...
  2. C

Yardım mi 8 lite ram kullanım sorunu

Bende de aynı sorun var. Miui 12 geldikten sonra aşırı bir donma, kasma oluyor. Telefonu yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Oyun oynamıyorum sadece arama mesaj ve sosyal medya dışında yaptığımız bir şey yok. Malesef böyle 1 yıl içinde donmaya başlayacak dandik bir marka olduğunu bilseydim hiç...
  3. C

Yardım Mi 8 lite mikrofondan gelen pıt pıt sesleri

Hiçbir fikrim yok garanti varsa en iyi ona göndermektir ya da yoksa bile orijinal teknik desteğe gönderin telefoncular para çarpmak dışında bir şey yapmaz. Bu arada bende aynı modeli kullanıyorum bir daha çin malı telefonun yanından geçmem
  4. C

Yardım Son güncelleme

Son miui güncellemesinden sonra mi 8 lite model telefonumda yüz tanıma ve parmak izinde yavaşlama meydana geldi. Tek bende mi bu problem?
  5. C

Yardım xiaomi mi 8 lite ön kamera

Malesef düzelmedi
  6. C

Sd kart kullanmıyorum ancak bunu nereden öğrenebilirim
  7. C

Merhaba telefonu alalı yaklaşık 3 hafta oldu ve android pie güncellemesini yaptım. Ancak telefonda şöyle bir sorun var ki ön kamerada fotoğraf çektikten sonra 2-3 saniyelik bir donma yaşıyor. Bunun sebebini ya da sorunun çözümünü bilen birisi yardımcı olursa sevinirim
  8. C

Yardım Mi 8 lite android 9

Merhaba bende pie güncellemesi yazmıyor nasıl yapacağım yardımcı olabilir misiniz
  9. C

Yardım Mi 8 lite full ekran sorunu?

Siz eminsiniz değil mi loş ışıklı bir odada ortamda kasma yaşanmadığına yani kronik bir sorun olmadığına
  10. C

Ben telefonun içinde bazı ses kayıtları buldum ve kullanılmış olmasından şüphelendim. Ancak telefon kutusu ve kendisi sıfır jelatinli bir şekilde gelmişti kafam karıştı
  11. C

Telefonu alalı 5 gün oldu problemleri şunlar: -Ben klavyede çok seri yazdığımdan dolayı arada bir donmalar ve takılmalar oluyorki önceden samsung fe kullanıyordum hiç böyle bir sorunla karşılaşmıyordum -Videoda 60fpste ileri geri odaklanma sorunları var. -Kamera gün ışığında kasmazken karanlık...
  12. C

Yardım Mi 8 Lite Fhd 60 FPS video problemi

Bende de böyle ben 60fps video için telefon alıyorum çıkana bak. Buyuk ihtimalle iade edicem
  13. C

Önceki sürümde full çentikle izlenebiliyordu ancak sonraki güncellemede kaldırdılar. Neden bilmiyorum
  14. C

Yardım Mi 8 lite kamera

Öncelikle merhaba. Yeni almış olduğum mi 8 lite cihazının kamerası çok net ancak loş ışık yada kapalı ortamlarda kasma sorunu yaşıyorum. Çok belli olmasa da bir kasma durumu var. Acaba yapay zekadan yada ayarlardan kaynakli bir durum mudur ?çünkü açık alanda bir problem yokken kapali alanlarda...
  15. C

Yardım 1080p60fps video sorunu

Öncelikle merhaba mi 8 lite cihazımı alalı 4 gün oldu ve bu cihazı seçmemin bir sebebi de 60fps video kaydı yapabilmesiydi. Ancak video kayıttayken telefonu hareket ettirince odaklanma sorunu yaşayıp kamerada ileri geri gitmeler oluyor. Bu kronik bir sorun mudur çünkü internette 1-2 video daha...
Üst Alt