cyberhector89 kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Mi Note 10 IMEI Reparlı Magisk Safetynet Sorunu

Merhaba Maalesef bulamadım, bulanların önerilerine açığım.
  2. C

Mi room denemedim bu telefonda ama eu rom da vo wifi ve cihaz sertifikalı değil sorunu yaşadım. Sanırım birde rehberde arama kısmına girince koyu (karanlık) mod da alt taraf beyaz oluyor ve aradığınız yazdığınız yazıyı göremiyorsunuz. Hocam forumda birçok konuyu araştırıp öyle konu açtım...
  3. C

Benden başka kimsede böyle bir sorun yok sanırım
  4. C

Herkese merhabalar Imei repairlı mi note 10 kullanıyorum. V12.0.3.0.QFDEUXM-V12.0.3.0.QFDIDXM-V12.0.3.0.QFDCNXM Romlarında magisk manager 20.4 - 8.0.4 sürümleri yüklü iken safetynet i geçemiyor. Haliyle google play de cihaz sertifikalı değil olarak gözüküyor ve güncellemelerde sorun çıkıyor...
  5. C

Tema Ryzen Os Tema | Türkçe

Merhabalar hocam gayet güzel bir tema olmuş elinize sağlık yalnız pil yüzde rakamlarıyla pil teması ayni renk olduğu için sanırım pilin ne kadar kaldığını görmekte zorlanıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  6. C

Türk Telekom Türk Telekom Telefonumu Tanımıyor (Çözüldü)

1 aydır uğraşıyorum TT müşteri hizmetleri btk yi arayın diyor btk kayıp calintiya bakıyoruz diyor btk dan sorguluyorum imei sağlam model marka doğru gözüküyor tekrar TT yi arıyorum teknik servisle görüşün diyor cihaz sağlam bozuk değil ki teknik servise ne diyeyim diyorum halaaa teknik servisle...
Üst Alt