Yardım Mi Note 10 IMEI Reparlı Magisk Safetynet Sorunu

cyberhector89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fdgdfgdfg
Cihazım
samsung
Konular
1
Herkese merhabalar

Imei repairlı mi note 10 kullanıyorum. V12.0.3.0.QFDEUXM-V12.0.3.0.QFDIDXM-V12.0.3.0.QFDCNXM Romlarında magisk manager 20.4 - 8.0.4 sürümleri yüklü iken safetynet i geçemiyor. Haliyle google play de cihaz sertifikalı değil olarak gözüküyor ve güncellemelerde sorun çıkıyor. (Netflix vs. ) Masik P ve Masik 16.1 romlarında böyle bir sorun yaşamadım yani iki rom da safetynetten geçiyor. Ayrıca başka bir konuda Vowifi ve Volte nin Masik romlarda aktif olarak çalışması ve diğer bahsettiğim romlarda çalışmaması gibi bir durumda var.

Forum yaklaşık iki haftadır araştırmalarıma rağmen ve birçok yöntemi denememe rağmen masik dışındaki romlarda safetynet ve vowifi sorunlarına çözüm bulamadım. Önerisi çözümü olan varsa yardımcı olmalarını rica ederim. Şuan araştırdığım konuları alıntılayamadım ama daha sonra fırsat bulunca ekleyebilirim.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
mi roomda sorun yaşamadım ben eu romda da yaşamadım.

cyberhector89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fdgdfgdfg
Cihazım
samsung
Konular
1
Benden başka kimsede böyle bir sorun yok sanırım

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Benden başka kimsede böyle bir sorun yok sanırım
Açıkçası bende bahsettiğiniz sorunları hiç yaşamadım. Magisk üzerinden bir eklenti mevcuttu. Adını hatırlayamadım. Onu safety olarak aratın bulabilirsiniz. Bir de forumda u konu ile ilgili konu açılmıştı daha önceden oradan da yardım alabilirsiniz. Aşağıya konu linkini bırakıyorum, konudaki safety modülü işinizi görebilir. 9 pro için açılmış bir konu ama işinizi görür. Yedek almayı unutmayın da.

Link

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
Arcore playground patcher modülünün yükleyerek çözdüm magisk hide yaptım ayrıca

cyberhector89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fdgdfgdfg
Cihazım
samsung
Konular
1
mi roomda sorun yaşamadım ben eu romda da yaşamadım.
Mi room denemedim bu telefonda ama eu rom da vo wifi ve cihaz sertifikalı değil sorunu yaşadım. Sanırım birde rehberde arama kısmına girince koyu (karanlık) mod da alt taraf beyaz oluyor ve aradığınız yazdığınız yazıyı göremiyorsunuz.
Açıkçası bende bahsettiğiniz sorunları hiç yaşamadım. Magisk üzerinden bir eklenti mevcuttu. Adını hatırlayamadım. Onu safety olarak aratın bulabilirsiniz. Bir de forumda u konu ile ilgili konu açılmıştı daha önceden oradan da yardım alabilirsiniz. Aşağıya konu linkini bırakıyorum, konudaki safety modülü işinizi görebilir. 9 pro için açılmış bir konu ama işinizi görür. Yedek almayı unutmayın da.

Link
Hocam forumda birçok konuyu araştırıp öyle konu açtım. Yöntemlerin çoğunu denedim çoğu derken root işlerine bulaşmadan çünkü konulara çok hakim değilim. Magisk manager dan manager hide a ulaşamadım bende aşağıya resmini ekleyeceğim şekilde görünüyor. Sanırım konularda farklı magisk sürümleriyle anlatmışlar.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arcore playground patcher modülünün yükleyerek çözdüm magisk hide yaptım ayrıca
Magisk manager da modüller kısmına ulaşamadığım için modülleri deneyemedim. Sanırım yeni sürümü kullanamadım tam olarak.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Mi room denemedim bu telefonda ama eu rom da vo wifi ve cihaz sertifikalı değil sorunu yaşadım. Sanırım birde rehberde arama kısmına girince koyu (karanlık) mod da alt taraf beyaz oluyor ve aradığınız yazdığınız yazıyı göremiyorsunuz.

Hocam forumda birçok konuyu araştırıp öyle konu açtım. Yöntemlerin çoğunu denedim çoğu derken root işlerine bulaşmadan çünkü konulara çok hakim değilim. Magisk manager dan manager hide a ulaşamadım bende aşağıya resmini ekleyeceğim şekilde görünüyor. Sanırım konularda farklı magisk sürümleriyle anlatmışlar.

Magisk manager da modüller kısmına ulaşamadığım için modülleri deneyemedim. Sanırım yeni sürümü kullanamadım tam olarak.

Merhaba, sorununuza çözüm bulabildiniz mi?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Seçeneklerden magisk hide seçeneğini işaretlediğinizi düşünüyorum. Yukarıda bahsettiğiniz ayar yeni magisk sürümünde şurada bulunmakta. Aşağıdaki resimlerde abide menüsüne nasıl ulaşabileceğinizi gösterdim. Bu işlemden sonra tekrar ilk ekrana gelip safetynet kontrol et diyerek bir eklenti yüklemesine izin verin ve tekrar kontrol edin lütfen

Üst Alt