creativeself kullanıcısının son içeriği

1. C

Çözüldü Mi 6 yapılmayan dokunmatik sorunu

Ben anlatamıyorum heralde şarj soketinin gevşemesi onarılmış buna bakım denmez. Bakım yapılmış olsa bile şarj soketi bakımı yapıldı yazılması gerekir. Ekran değiştirilirse ışık sızması, çerçevede boşluk kontrolü yapıp gönderiniz. Forumda problemli ekran takıldığına dair çok şikayet var.
  2. C

Bakım derken yağını mı değiştirdiniz? Arabamı bu neyin bakımını yaptınız,onarım yapılmadıysa nasıl sorun düzeldi? Hangi işlem yapılırsa yapılsın formda yazılması gerekir. Dokunmatik sorunu ara ara olduğu için video ve ekran görüntüsünde açıkca gözükcek şekilde delta'nın mail adresine attım...
  3. C

Şarj soketi problemi ve dokunmatiğin kendi kendine basması,algılamaması problemiyle delta ya telefonu gönderdim.Telefon geldi sıfır gibi gönderdiğim kutusu yırtık ve soyulmalarla geldi hadi neyse kutusu önemli değil.Şarj soketi onarıldığı halde genel bakım yapıldı yazmışlar bunun amacı thh ye...
  4. C

Rom [PORT][GM MT6589][MULTI MIUI GLOBAL STABIL V7.2.3.0.KHDMIDA ][4-16 GB]

sv33tking in en son paylaştığı romu kullanıyorum buna flashlarken sıkıntı çıkar mı?Sorun olan arkadaşlar olmuş.
  5. C

Rom [ MIUI - V6.5.27 Global Beta ][ 4.4.2 ][Gionee Elife E3] GM Discovery 4-16Gb

Şuan da bilgisayarda deneme imkanım yok malesef.Repartition doğru uzun süredir kullanıyorum daha sıkıntı olmadı.Sd kart gözükmediği için recovery den kuramıyorum ayarlardan sıfırlasam sorun olur mu?Yardımınız için teşekkürler.
  6. C

Rom [ MIUI - V6.5.27 Global Beta ][ 4.4.2 ][Gionee Elife E3] GM Discovery 4-16Gb

Fixi flashladıktan sonra sd kart gözükmedi.Romu ayarlardan sıfırlasam sorun çözülür mü?Yada başka çözümü var mıdır?
  7. C

Stock miui daki ikonları demeştim.Bide link2sd programıyla sd karta uygualama taşırken hata veriyor bunun çözümü var mı?
  8. C

Simgeleri orijinal hale nasıl getirebilirim?
  9. C

Simgeleri orijinal hale nasıl getirebilirim?
Üst Alt