corlulu kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım rom yüklemeden sonra MIUI yazısında kalıyor.

istanbula yolladım... yaparak yolladılar..
  2. C

Yardım Deji veya başka batarya kullanan varmı?

deji kullanıyorum. orjinal bataryanın yerini tutmuyor.. hızlı şarz yok.
  3. C

Yardım SD KARTIMA fotoğraf kaydedemiyorum var olanları silemiyorum

Selamlar. Note 8 pro cihazımda çektiğim fotoğrafları sd karta kaydedemiyorum ve kaydetmiş olduğum dosya ya da resimleri sd karttan silemiyorum.Bir kaç gün öncesine kadar hiç bir sorun yoktu. çözümü ne olabilir acaba..
  4. C

Çözüldü Mi note 3 128 gb telefona PERİ EVİ widgeti nasıl yüklenir ?

buldumm. ama şimdi de ana ekran düzeni kilitli diyor.. 1620594497 tamam yaptım.. çok teşekkürler..
  5. C

eu rom 12 kullanıyorum. daha detaylı anlatmanız mümkün mü.. download kısmına attım dosyayı ama temalara girince görmüyor.. ne yapmam lazım acaba..
  6. C

Bende çıkmıyor. demekki yüklemeyi mi yapamamışım..
  7. C

Mi note 3 128 gb telefonuma PERİEVİ widgeti yükleyemiyorum. orangefox kurdum, oradan başarılı bir şekilde yükledim gözüküyor. ama telefonumda çalıştırmak için hangi ayarları yapmam lazım, bir yerlerde bir şeyleri bilmiyorum demek ki.. Yardımcı olursanız sevinirim..
  8. C

Teknik servise gönderdiğim telefona bana verdikleri bilgiye göre arka kapak açılarak yetkili hesap ile müdahale edilmiş.. Telefon geldi. Şu an hiç bir sıkıntı yok...
  9. C

Ne denersem deneyeyim olmadı. yarın kargo ile teknik servise yollayacağım..
  10. C

Bu arada Kurtoğlu hakikaten çok yardımcı oldu. Emeklerine sağlık.. 1619359859 yok. dosya hala inme modunda... eve az önce geldim..Bu daha önceki yüklemem..
  11. C

En son yaptığım işlem ve 15 dakikadır bekliyorum. Hala miu yazisinda 1619359743 Galiba öyle...
  12. C

ben buralardayım ve hala uğraşıyorum..
  13. C

arslan568 in yayınladığı videoya göre adım adm gittim. Ama olmadı. bunu da seyredip denerim...
  14. C

evet... 1619343756 2 saat bile beklediğim oldu... onu da denedm.. sonuç aynı.. 1619343820 çok teşekkürler.. Ama inşallah çözülür..
  15. C

Selamlar. Telefonum açılmıyordu. Bende ROM atarak sorunu çözmeye çalıştım. Ancak hem global hemde eu romları yükledikten sonra telefon hep MIUI yazısında kalıyor bir türlü açılmıyor. Global romda da eu romda da hep twrp ye yönlendiriyor. Sitede ki bilgiler ve videoları sıkı sıkıya takip ettiğim...
Üst Alt