Yardım rom yüklemeden sonra MIUI yazısında kalıyor.

corlulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatihan
Cihazım
Mi note 3
Konular
3
Selamlar. Telefonum açılmıyordu. Bende ROM atarak sorunu çözmeye çalıştım.
Ancak hem global hemde eu romları yükledikten sonra telefon hep MIUI yazısında kalıyor bir türlü açılmıyor. Global romda da eu romda da hep twrp ye yönlendiriyor.
Sitede ki bilgiler ve videoları sıkı sıkıya takip ettiğim halde sonuç hep aynı.
Nerede hata yapıyorum, Çözümü nedir acaba ?
Driverleri hatalı olsa bilgisayar tanımaz herhalde.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-04-25 at 12.02.55.jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-25 at 12.02.55.jpeg
    119,8 KB · Görüntüleme: 32
  • WhatsApp Image 2021-04-25 at 12.02.56 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-25 at 12.02.56 (1).jpeg
    96,8 KB · Görüntüleme: 31
  • WhatsApp Image 2021-04-25 at 12.02.56.jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-25 at 12.02.56.jpeg
    189,9 KB · Görüntüleme: 31

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam benim arkadaşımın da başına böyle bir olay geldi cihaz açılmıyordu MIUI da kalıyordu aynı yöntemleri bende denedim hem global hem eu rom attım ancak açılmadı sizin cihaz da rom atmadan önce kendiliğinden kapanıp açılırken MIUI da mı kaldı

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
corlulu, miui yazısında kaç dakika bekliyorsunuz ? Hiç mi flash tool'la fastboot rom kurmayı denedinizmi ?

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam arkadaşın cihaz muhtemelen brick olmuş sebebini bilmiyorum ama note 9 pro larda kronik sorun gibi duruyor çünkü benim 2 tane arkadaşımın başına geldi bu durum cihaz kendini restart yapıyor ve açılış ekranında MIUI da kalıyordu cihazın birini wipe kısmından dalvik cache data kısmını temizleyerek kurtardım ancak diğerini maalesef kurtaramadim bu durumlarda cihaz mecbur edl moda alınması gerekiyor eğer arkadaşın başına da böyle bir durum geldiyse geçmiş olsun istediğiniz kadar rom atın cihaz açılmıyor benim denemediğim yol kalmadı en son cihazı gönderdim arka kapak açılıp edl mod ile yazılım atıldı ancak yine ayar tutmadı şimdiden çok gecmis olsun

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Lazım olabilir diye link bırakıyorum...

corlulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatihan
Cihazım
Mi note 3
Konular
3
Hocam benim arkadaşımın da başına böyle bir olay geldi cihaz açılmıyordu MIUI da kalıyordu aynı yöntemleri bende denedim hem global hem eu rom attım ancak açılmadı sizin cihaz da rom atmadan önce kendiliğinden kapanıp açılırken MIUI da mı kaldı
evet...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

corlulu, miui yazısında kaç dakika bekliyorsunuz ? Hiç mi flash tool'la fastboot rom kurmayı denedinizmi ?
2 saat bile beklediğim oldu...
onu da denedm.. sonuç aynı..

Hocam arkadaşın cihaz muhtemelen brick olmuş sebebini bilmiyorum ama note 9 pro larda kronik sorun gibi duruyor çünkü benim 2 tane arkadaşımın başına geldi bu durum cihaz kendini restart yapıyor ve açılış ekranında MIUI da kalıyordu cihazın birini wipe kısmından dalvik cache data kısmını temizleyerek kurtardım ancak diğerini maalesef kurtaramadim bu durumlarda cihaz mecbur edl moda alınması gerekiyor eğer arkadaşın başına da böyle bir durum geldiyse geçmiş olsun istediğiniz kadar rom atın cihaz açılmıyor benim denemediğim yol kalmadı en son cihazı gönderdim arka kapak açılıp edl mod ile yazılım atıldı ancak yine ayar tutmadı şimdiden çok gecmis olsun
çok teşekkürler.. Ama inşallah çözülür..

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam twrp den wipe kısmından dalvik cache ve data kısımlarının temizleyip tekrar restart yapın belki açılır o da olmazsa mecbur ücretli onarım yapmanız gerekiyor ancak benim size tavsiyem cihazı elden çıkarın derim çünkü ayar tutmuyor cihaz kendini tekrar brick yapıyor bir sorum olacak sizin cihazın depolama kapasitesi kaç GB eğer 128 ise bir tezim daha doğru çıkmış olacak çünkü bu durumu ben hep 128 GB larda gördüm

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Selamlar. Telefonum açılmıyordu. Bende ROM atarak sorunu çözmeye çalıştım.
Ancak hem global hemde eu romları yükledikten sonra telefon hep MIUI yazısında kalıyor bir türlü açılmıyor. Global romda da eu romda da hep twrp ye yönlendiriyor.
Sitede ki bilgiler ve videoları sıkı sıkıya takip ettiğim halde sonuç hep aynı.
Nerede hata yapıyorum, Çözümü nedir acaba ?
Driverleri hatalı olsa bilgisayar tanımaz herhalde.
Kesinlikle reklam amaçlı değildir ama izlemenizi tavsiye ederim. Forumda bir sürü konum mevcuttur. TWRP üzerinden rahatça rom kurabilirsiniz. Belli ki bir yerde yanlış yapıyorsunuz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

brick olan cihaz TWRP ye girmez hocam.

corlulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatihan
Cihazım
Mi note 3
Konular
3
Kesinlikle reklam amaçlı değildir ama izlemenizi tavsiye ederim. Forumda bir sürü konum mevcuttur. TWRP üzerinden rahatça rom kurabilirsiniz. Belli ki bir yerde yanlış yapıyorsunuz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

brick olan cihaz TWRP ye girmez hocam.
arslan568 in yayınladığı videoya göre adım adm gittim. Ama olmadı.
bunu da seyredip denerim...

Üst Alt