Corleonetr kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım mi 11 ultra şarj sorunu

ben biraz çözdüm sanırım. o esnada bluetooth bağlantısı varsa yavaş şarj ediyor. kulaklık saat gibi birşeye bağlımı sizde?
  2. C

Yardım Xiaomi 13 Şarjım yavaş mı doluyor?

o esnada bluetooth bağlantısı varmı? mi 11 ultra da böyle birşey var kulaklık veya saate bağlıysa biraz yavaş şarj oluyor normale göre
  3. C

Evet tel yeni rom yeni ne zmaan şarj ettiğim belli olmayabiliyor Şuan 50w Xiaomi powerbank taktım ampere programında maks 2800 ma gördüm
  4. C

Evet hocam dediğiniz gibi 67w diye çıkıyor saymaya başlıyor
  5. C

Evet biraz karışık oldu sanırım :) Mi 11 ultra aldım mevcutta orijinal 18w powerbank 33w mi 10 dan kalma şarj aleti vede 67w telefonun kendi şarj cihazı var bu cihazdan evel de mi 10 ultra kullanıyordum Şimdi telefona powerbank veya 33w lık şarj aletini bağlayınca kimi zaman normal kimi zaman...
  6. C

merhaba yaklaşık 10 gündür mi 11 ultra kullanıyorum. yanlız şarj konusunda sıkıntılarım var. 18w powerbankım 33w duvar şarjım vede 67 w duvar şarjım var. mi 10 ultra dan geçtim. bugüne kadar eski telefonum ile 18w (orjinal huawei) ve 33w (mi 10 orjinal şarj) da hızlı şarj olarak şarj ediyordu...
  7. C

Rom [MIUI11] Mi 10 İçin En İyi Batarya Süresi (xiaomi.eu) V11.0.25.0.QJBCNXM

Hocam selamlar yarın 168 saat doluyor bootloaderi açıktan sonra bu romu twrp ile mi kuracağım öyle ise twrp den ne seçmem gerekiyor? Mi 6 kullanırken baya deneyim sahibi olmuştum ama 2 sene samsung macerasında unutmuşum. Bu arada sizin rom kullanımda şuan durum ne memnunmusunuz?
  8. C

Rom [MIUI11] Mi 10 İçin En İyi Batarya Süresi (xiaomi.eu) V11.0.25.0.QJBCNXM

hocam derleme numarasında china rom çıkıyor doğrumdur? veya romun direk linkini verebilirmisiniz? henüz 168 saat beklemedeyim ama indirip hazır edeyim
Üst Alt