Corcbyby kullanıcısının son içeriği

1. Corcbyby

Yardım Hoparlöre alınca ses gitmiyor

Tm saolun deneyeceğim
  2. Corcbyby

Hocam az once twrp uzerinden format attim cihaza acaba baska miui sorumune gecis yapsam sorun duzelir mi sizce saolun
  3. Corcbyby

Hocam kusura bakmayin whatsapp ve instagramdan ses kaydi gonderebiliyorum acaba donanimsal midir
  4. Corcbyby

İyi günler mi 9 se cihazımda hoparlöre alınca karşı tarafa ses gitmiyor lakin hoparlöre üflediğim zaman karşı tarafa üflediğim belli oluyor sorun tam olarak nedir format attım yine aynı sorun devam ediyor. 1622887628 Instagram ve whatsapp da da ses kaydı gönderebiliyorum
  5. Corcbyby

Yardım Mi 9 se yakınlık sensörü

Cihazimda cekirdek surumunden test yaptigimda yakinlik sensoruyle ilgili bir tepki alamiyorum ve konusma yaparken ekran kararmiyor sorun donanimsal mi yazilimsal mi sizce hocalarim
  6. Corcbyby

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Hadi hayırlısı
  7. Corcbyby

Yardım TWRP dosya atamıyorum

Hocam hortlattim ama nasil cozdunuz acaba
  8. Corcbyby

Yardım Telefona dosya gönderemiyorum

Pitchblack twrp kullaniyorum cihazim acilmadigi icin rom atayim dedim lakin twrp deyken pc den cihaza dosya gonderemiyorum aygıt yayın vermeyi durdurmuş yada aygitin baglantisi kesilmis olabilir diyor.
  9. Corcbyby

Yardım Twrp de işlem yapamıyorum

Hocam sizi de yoruyorum kusura bakmayın cihazı pc ye bağlayıp dosyayı atamıyorum pc okuyor lakin dosya gitmiyor telefon hafizasina aygıt yanıt vermeyi durdurmuş yada aygıtın bağlantisi kesilmiş olabilir diyor
  10. Corcbyby

Pitchblack twrp yukledim zaten bu sizin gonderdiginiz uzantidaki lakin bu hata oluyor her hangi bir islem yapmak istediğimde
  11. Corcbyby

İyi günler hocalarım. Twrp de işlem yaparken bu hata ile karşılaşıyorum twrp değiştirdim yine aynı hata mevcut format data yaparken de aynı sorunla karşılaşıyorum ne önerirsiniz
  12. Corcbyby

Yardım Mi note 10 lite rom

Evet hocam
  13. Corcbyby

Yardım Mi note 10 lite rom

İyi günler dostlarım mi note 10 lite cihazıma stock rom atmak istiyorum ama stock rom dosyalarini bulamadım kurulumu ve stock romu bulabileceğim link mevcut mu elinizde
  14. Corcbyby

Yardım Redmi note 8 gcam

Hocalarım cihazimi guncelledim gcam acmaya calistigimda atıyor uygulamadan redmi note 8 son surum icin gcam mevcut mu
  15. Corcbyby

Çözüldü Acil yardim twrp de takili kaldi

İyi gunler hocalarim cihazim redmi note 10 lite twrp yuklemek icin indirdim cmd ekranindan onayladim ve twrp yuklendi fakat twrp den cikis yapip normal olaral baslatamiyorum reboot system dedigimde tekrar twrp ekranina atiyor rom ile oynamadim bunu nasil aşabilirim tesekkur ederim acemiyim bir...
Üst Alt