Yardım Hoparlöre alınca ses gitmiyor

Corcbyby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5
Telefon Modeli
Mi 9 se
Bootloader Kilidi
Açık
İyi günler mi 9 se cihazımda hoparlöre alınca karşı tarafa ses gitmiyor lakin hoparlöre üflediğim zaman karşı tarafa üflediğim belli oluyor sorun tam olarak nedir format attım yine aynı sorun devam ediyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi günler mi 9 se cihazımda hoparlöre alınca karşı tarafa ses gitmiyor lakin hoparlöre üflediğim zaman karşı tarafa üflediğim belli oluyor sorun tam olarak nedir format attım yine aynı sorun devam ediyor.
Instagram ve whatsapp da da ses kaydı gönderebiliyorum

Son düzenleme:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Mikrofon deliği tıkanmış olabilir. Üfleme, çekme veya sakız vasıtasıyla (çok nemli olmadan) temizleme yapın.

Oyla:

Corcbyby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8
Konular
16
Mikrofon deliği tıkanmış olabilir. Üfleme, çekme veya sakız vasıtasıyla (çok nemli olmadan) temizleme yapın.
Hocam kusura bakmayin whatsapp ve instagramdan ses kaydi gonderebiliyorum acaba donanimsal midir

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam kusura bakmayin whatsapp ve instagramdan ses kaydi gonderebiliyorum acaba donanimsal midir
Birden fazla mikrofon var cihazda. Hoparlöre alınca başka mikrofonlar da aktif oluyor. Eğer bazı uygulamalarda sorun varsa, bazılarında yoksa kesinlikle yazılımsal bir sorundur. Uygulama bazlı da olabilir, direkt MIUI sorunu da olabilir (ki bence böyle).

Romu sıfırdan kurun veya değiştirin. Düzelebilir.

Oyla:

Corcbyby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8
Konular
16
Birden fazla mikrofon var cihazda. Hoparlöre alınca başka mikrofonlar da aktif oluyor. Eğer bazı uygulamalarda sorun varsa, bazılarında yoksa kesinlikle yazılımsal bir sorundur. Uygulama bazlı da olabilir, direkt MIUI sorunu da olabilir (ki bence böyle).

Romu sıfırdan kurun veya değiştirin. Düzelebilir.
Hocam az once twrp uzerinden format attim cihaza acaba baska miui sorumune gecis yapsam sorun duzelir mi sizce saolun

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam az once twrp uzerinden format attim cihaza acaba baska miui sorumune gecis yapsam sorun duzelir mi sizce saolun
Yazılımsal olduğu için düzelme ihtimali vardır. Sorunun olmadığı bilinen başka bir roma geçin bence.

Oyla:
Üst Alt