cocnmare kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Bildirim Gelmiyor

Bende herşey normal, birtek bu bildirimler sıkıntılı. Senkronizasyonu aç kapat yaptıktan sonra 30 dakk falan düzeliyor sonra yine aynı bildirim gelmiyor girmezsem
  2. C

Yardım Bildirim Gelmiyor

Tüm bildirimler açık, hatta bataryaya No Restriction yapmışım. Yukardakı arkadaşın söylediği gibi yapıyorum düzeliyor ama temelli düzelmiyor. İlla girip kapatıp açmam lazım senkronizasyonu. Bi yerde yalnış yapıyor muyum acaba
  3. C

Yardım Bildirim Gelmiyor

Eyvallah
  4. C

Yardım Bildirim Gelmiyor

Bunu aktif ettikten sonra düzeldi sabah, ama şimdi yeniden aynı sorun, mıuı12de bildirim çubuğunda yok senkronjzasyon, başka nerden aktif oluyor ?
  5. C

Yardım Bildirim Gelmiyor

Uygulamaya girmezsem bildirimler gelmiyor. Whatsapp, instagram, Facebook, Snapchat hiç birinde bildirim falan gelmiyor. Tüm bildirim ayarlarını açık. (hepsini önemli dedim). Kilit ekranl olsun falan hepsi açık. Otomatik başlatma açık. Bataryada No Restriction seçili, (recommended olanı denedim...
  6. C

Soru Güncelleme neden gelmiyor

Xiaomi Mi 8 EE güncelleme gelmiyor. 10.2.1.0 Kimde hangi sürüm ? Neden güncelleme gelmiyor ?
  7. C

Yardım Mi 8 EE Eski haline getirmek istiyorum.

Şükür telefonu yeniden eski haline getire bildim sonunda 1548437677 Evet
  8. C

Lutfen yardim edin lutfen mi recovery 3.0 kaldi telefon
  9. C

Rica etsem örnek video falan linki atar mısın ? 1548095582 içindeki her şeyi siler mi ?
  10. C

Merhaba. Ben Xiaomi Mi 8 EE cihazıma Xiaomi eu global rom yükledim. Twrp falan yükledim. Ben şimdi Xiaomi eu romunu ve Twrp-yi nasıl kaldırıp, telefonu eski haline (çin romu) nasıl getire bilirim ? Lütfen bilen varsa yardım eder mi ?
Üst Alt