Clasmanx65 kullanıcısının son içeriği

1. Clasmanx65

MIUI 14 Redmi Note 12 Pro 4G (sweet_k6a) – Global Kararlı V14.0.1.0.THGMIXM

twrp var mı hocam? 1691705916 Bu güncelleme ota ile gelmişti yaptım fakat sonradan endonezya romu yükledim, yeniden bu sürüme nasıl dönebilrim recovery linkleri var sadece twrp istiyor ona da
  2. Clasmanx65

Yardım Redmi Note 12 Pro Uygun Rom

Arkadaşlar merhaba, Yurtdışı Redmi note 12 pro 4G modeli cihaz aldım. İçerisinde MIUI 14.0.3.0 (SHGMIXM) sürümü var. Google uygulamaları yüklü cihaz ve sürekli reklamlar felan çıkıyor. Google uygulamaları olmayan ROM yüklemek istiyorum hangi rom uyumlu çözemedim, Endonezya romu diyorlar bazı...
  3. Clasmanx65

Soru Redmi note 11 pro(viva)

sim kartları görmüyor
  4. Clasmanx65

Yardım Note 11 Pro ya Çağrı kaydetme özelliği

Hangi ROM u yüklediniz? Tecrübe ettiniz mi herhangi bir sorun yaşadınız mı?
  5. Clasmanx65

Sohbet Redmi Note 10 Pro Teknik Servise Yolculuk

Cihazım bugün tarafıma ulaştı. Kameradan gelen sesin normal olduğu söylendi lenslerin sesiymiş. Diğer şikayetlerimi değerlendirmeye dahi almamışlar. Bu servis deneyimimden hiç ama hiç memnun kalmadım.
  6. Clasmanx65

13 gün geçti, henüz bir cevap alamadım. Süreç devam ediyor deniyor.
  7. Clasmanx65

Gerçekten şu google uygulamaları fazla can sıkmaya başladı. Xiaomi şu türkiye rom unda google uygulamaları kaldırsa ne güzel olurdu.
  8. Clasmanx65

Arkadaşlar merhaba, İki hafta önce TR kayıtlı Note 10 Pro aldım. Kutudan çıktığı gibi kullanmaya başladım. Bir kaç sorun ile karşılaştım; 1- Arka kamera kısmından sürekli cızırtı sesi geliyordu. 2- Ekran yakınlık sensörü sorunu mevcuttu, telefonla görüşme yaparken özellikle bir kaç dakikayı...
  9. Clasmanx65

Yardım Redmi Note 10 Pro - Her zaman açık ekran Hk.

Miui optimizasyonu kapatmak başka yerlere zarar vermez mi
  10. Clasmanx65

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Note 9 pro EU rom direk indirme linki verir misiniz, ben verilen siteden girmeye çalıştım ama yabancı bir siteye yönlendirdi yapamadım bir türlü.
  11. Clasmanx65

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Walla Allah razı olsun çok güzel anlamışsınız tek seferde kurdum. Eu kararlı gerçekten uçak gibi, global ceset desem yeridir.
  12. Clasmanx65

Bu işlemlerden sonra telefonu normal formatlasak, bu işlemler silinir mi yani rom twrp felan yoksa sadece telefon mu sıfırlanmış olur.
Üst Alt