ciwwano kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru Dynamic system update ne işe yarar?

Geliştirici ayarlarında dynamic system update özelliği mevcut. Bu özelliği kullanan var mı ? Telefon güncellemeleri ile alakalı bir şey mi acaba.
  2. C

Çözüldü 11t MIUI 14 ?

Benimki Avrupa sürümü. Eea indirmem gerekmiyormu
  3. C

Çözüldü 11t MIUI 14 ?

İndirdim denedim yine aynı hatayı alıyorum. Acaba mi kilidim kapalı olduğu için mi bu uyarıyı alıyorum
  4. C

Çözüldü 11t MIUI 14 ?

Ben Xiaomi Firmware Updater sitesinden indirdim . Şu hatayı veriyor . Güncelleme paketi doğrulanamadı. USB ile güncelleyin. Ama sizin verdiğiniz siteden de indirip deneyeceğim. Teşekkürler 1676925999 Ama sizin bootlooder kilidi (mi kilit) açık mi ? Belkide bu açık olduğu için sizinkinde sorun...
  5. C

Çözüldü 11t MIUI 14 ?

Bölge Meksika yaptım. Şimdilik aynı. bakalım. .bir hafta sonra mi kilidim açılmış olacak. O zamana kadar otomatık gelmezse manuel yüklerim PC ile
  6. C

Çözüldü 11t MIUI 14 ?

Güncelleyeciden derken, telefonun güncelleme kısmından mi diyorsunuz. Yeni güncelleme Yok şu an. MIUI 13.09 yüklü
  7. C

Çözüldü 11t MIUI 14 ?

Ben geçmiyorum. En basit yolu nedir hocam
  8. C

Yardım MIUI14 Güncelleme Sorunu

Otomatik mi geldi güncelleme
  9. C

Çözüldü 11t MIUI 14 ?

Bir kaç gün önce 13.09 güncellemesi geldi. 14 te gelecektir ama ne zaman belirsiz. Ben mi kilidi açmak istedim az önce. 1 hafta süre verdi. 1 hafta sonra kilit açılınca Xiaomi tools gibi bir uygulama ile bilgisayardan güncelleyebileceğim sanırım.
  10. C

İnceleme MIUI 14 Ekran Süresi

Eea sürümü mü sizin ki , bir de komple sıfırlama yaptınız mı cihazı
  11. C

Soru Tester başvuru

Benim telefon 11t . En son 13.09 gelmişti. Bende 14 bekliyorum.
  12. C

Yardım MIUI14 Güncelleme Sorunu

Çözdünüz mü acaba
  13. C

MIUI 13 Xiaomi 11T (agate ) Türkiye Kararlı Rom V13.0.3.0.SKWTRXMİndirme Bağlantıları

11 t mi kullanıyorsunuz. Normalde gelmesi gerekiyor. Çünkü güncelleme dosyaları paylaşılmış. Ama benimde telefonuma gelmedi henüz. Bekliyorum
  14. C

İnceleme MIUI 14 Ekran Süresi

MIUI 13 te ne kadar alıyordunuz. Bu şekilde gayet iyi diye düşünüyorum. Daha ne olsun ki.
  15. C

Soru Tester başvuru

Bir gelişme var mı hocam . Bende bugün beta üyeliğimi başlattım. Nasıl olacak merak ediyorum
Üst Alt