ciwwano kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru Uygulama veri yüklemek

Uygulamaları verileriyle birlikte yedeklemek için hangi uygulamayı önerirsiniz ? Eskiden titanium backup kullanırdım. Şimdi Google drive e yedeklemek için ücretlisiji yüklemek zorunluğu var .. Başka önereceğiniz drive özellikli var mı. ?
  2. C

Çözüldü Persist zip dosyası?

Teşekkürler
  3. C

İmg twrp den yüklenmez sanmışim . çözdüm Yükledim. Teşekkürler
  4. C

O Peki bilgisayar ile değil, telefonda twrp ekranındam kurabilir mıyım 1603376544 O Peki bilgisayar ile değil, telefonda twrp ekranındam kurabilir mıyım
  5. C

Twrp den yükleyeceğim zip hali lazım.olursa güzel olur. teşekkürler
  6. C

Redmi note 8 için persist zip dosyası varmı arkadaşlar.twrp den yüklemek için. . Sensör hatasını çözer diyorum belki. .
  7. C

Soru Temiz rom kurulumu için ?

Wipeleri yapıp rom yükleyip en son format data yaparsam temiz kurulum yapmış olur muyum. Bazı rom anlatımların da wipelerden sonra format data ardından rom yüklenir yazılıyor da. Ben format Data yi en sona bırakıyorum.rom dosyasını telefon hafızasında tuttuğum için
  8. C

Yardım redmi note 8 sensor

Sorunu çözebildiniz mi ?
  9. C

Yardım Redmi Note9 Pro arama yaparken sensör sorunu

Çözüm bulamadınız mi ??
  10. C

MIUI 12 Redmi Note 8 - Xiaomi.eu MIUI 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar telefona arama gelince ekran kendiliğinden kararıyor mu siz de, bu rom da ?
  11. C

MIUI 12 Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 20.11.18 Ota Update

Arkadaşlar eu stabil de gelen aramalar da ekranın kendiliğinden kararma olayını yaşayan varmı. Tam düzeldi diyorum üç beş gün sonra aynı sorunun yaşıyorum.
  12. C

Anket Hangi İnternet tarayıcısını kullanıyorsunuz

Xiaomi telefonlarınız da beğenerek kullandığınız İnternet tarayıcısı hangisidir arkadaşlar. Konu açılmış olabilir. Bende bununla ilgili bir anket açmak istedim . . .
  13. C

Çözüldü Yakınlık Sensörü Kesin Çözüm.

Ben sensör sorunu yüzünden telefon değiştirmeyi bile düşündüm. Telefona arama geldiğinde ekran kararıyordu. Yada birini aradığımda daha kulağıma dayamadsn kararıyordu ekran. Yeni rom atınca format data yaptım sorun çözüldü. Wipe falan yapıyorsunuz ya temizleme de. Format data yapın kesinlikle
  14. C

Yardım Chrome kısayollar

Sebep 1 . Dil çevirici özelliği Yok. Bir sebep daha vardı sanırım aklıma gelmiyor
  15. C

Yardım Chrome kısayollar

Operaya Google hesabı ile giriş yapılmıyor mu ? Senkronizasyon için
Üst Alt