cinar98 kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru Mi Note 3 İçin Android 8

polatosman38 gelmez demiş kesinlikle gelmicek o zaman atalım çöpe cihazları :)
  2. C

ses düşük evet benim sesim karşıya az gidiyor garip bir şekilde.iphoneden geçtim bu cihaza memnunum ama bu püsürler can sıkıyor
  3. C

çok var abi ya deliricem aylardır gelmiyor
  4. C

halen gelmedi çok üzücü satıcam az kaldı gelmez ise.
  5. C

Yardım Mi Note 3 şebeke sorunu

Benim cihazda da mic sıkıntısı var cihaz 2 haftalık mikrofonda YAZILIMSAL olarak sıkıntı var üst mic de alt mic de videoda kusursuz çalışıyor testlerdede çalışıyor fakat arama yapılınca telefon hoparlörde iken sesim güzel gidiyor fakat normal konuşurken sesim boğuk ve kısık gidiyor.Bir hevesle...
  6. C

Çözüldü Xiaomi Mİ Note 3 aldım önerileriniz.

ben mi note3 aldım hepsiburadadan cihazın micinde yazılımsal olarak problem var sanırım.videoda üst ve alt mic çok güzel çalışıyor fakat konuşma esnasında karşıya sesim boğuk gidiyor garip bir şey. çözüm bulamadım bulamassam bir kaç güne letgo yolu gözükür.
  7. C

Rom Mic sorunundan dolayı güncelleme.

yardım lütfen
  8. C

Rom Mic sorunundan dolayı güncelleme.

arkadaşlar cihazımda mic sorunu var sosyal medya uygulamalarında ve konuşma sırasında sesim karşıya boğuk gidiyor.fakat normal telefonun video çekiminde üst mic de alt mic de kusursuz çalışıyor.daha önce room atmadım netten bu şeyleri buldum miui sitesinden hangisini yüklememi tercih edersiniz...
  9. C

Yardım Mikrofon Sorunu mi note3

bu işlerden anlamadığım için bulaşmamak en doğrusu ya bir heves ettim senelerdir iphone kullanıyorum geçtim bu telefona karşıya ses boğuk ve kısık gidiyor deliricem abi.
  10. C

Rom atınca ne olucak yaani sürüm mü değiştiricez anlamadım ben? room ne demek iphoneda da jailbreak gibi bir şey mi? sürüm mü yükselitcez
  11. C

android sürümü:7,1,1nmf26x MIUI Sürümü : MIUI GLOBAL 9.5 KARARLI 9.5.3.0 Bunlar yazıyor hocam.
  12. C

dedikleriniz nasıl yapılıyor hiç bilgim yok yardımcı olurmusunuz bir kaç arkadaşa sordum bendede var donanımsal bir sorun yok dediler ki bencede yok videolarda falan üst mic de alt mic de çalışıyor yazılımsal olarak bir kusura var.
  13. C

hepsiburadadan aldım delta garantili abi.
  14. C

KİMSE YARDIMCI OLMUCAK MI?
  15. C

Selam arkadaşlar 15 gün önce mi note3 aldım xiaomi markasına geçerken baya tereddütlü geçtim gayet memnundum fakat cihazın son güncellemeden sonra mı anlamadım konuşma esnasında sesim karşıya az gittiğini BOĞUK ve Yankılı gittiğini farkettim. 3G-4.5 G her yolu denedim fakat çözüm bulamadım...
Üst Alt