cilekci kullanıcısının son içeriği

1. C

Çözüldü Cepport ilgisizliği

Teşekkürler MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. C

Fabrika ayarlarına sifirlasam faydası olurmu MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. C

Ekte MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. C

Sanırım bu MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. C

Bu aralar biraz yoğundum ilgilenemedim kusura bakmayın ekran görüntüsü ekte yeni güncelleme de yaptim MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. C

Merhaba.. Maalesef değişimden gelen cihazdada şarj problemi devam ediyor. gece 12 de % 100 den şarjdan çektigim telefonum sabah 9 da %50 ye düşüyor. degişimden geldigi günden beri yazılım güncellemesi veri kısıtlamaları bu forumda tavsiye edilen tüm yöntemleri kullanmama ragmen bir değişiklik...
  7. C

Merhaba. Bugün 50 günlük bir süre sonunda telefonuma kavuşmuş oldum . cantara beye sorunumla ilgilenip kısa sürede çözülmesini sağladığı için çok teşekkür ederim. cepport magazasınada telefonumun yanında gönderdiği hediyeler için teşekkür ederim. İnşallah bir daha bir arıza problemiyle...
  8. C

adres bilgilerimi almadınız
  9. C

Çok teşekkür ederim ilginize
  10. C

Soru Mi6 | Cepport | Delta Teknik Servis

Merhaba 20 Kasım 2017 Tarihinde gittigidiyor dan cepport mağazasından mi 6 128gb seramik model bir telefon aldım. Cihazı aldığım günden beri cihazda sarz tutmama problemi vardı cihazı sarz ettikten sonra 5, 6 saat içinde pili kendi kendine bitiyordu. Aralık ayı başında cihazımi Delta servise...
  11. C

İnşallah artık tek umudum bu forum oyalayıp duruyorlar 2 aydır
  12. C

Merhaba 20 Kasım 2017 Tarihinde gittigidiyor dan cepport mağazasından mi 6 128gb seramik model bir telefon aldım. Cihazı aldığım günden beri cihazda sarz tutmama problemi vardı cihazı sarz ettikten sonra 5, 6 saat içinde pili kendi kendine bitiyordu. Aralık ayı başında cihazımi Delta servise...
Üst Alt