Chill Out kullanıcısının son içeriği

1. Chill Out

Rom Redmi Note 7 Oxygen OS Stable OnePlus 7 Port | Android 10 /22.11.2020

Eyvallah hocam anlıyorum da, konusunda konuşulması gereken şeyler neden başka bir konu altında konuşuluyor? Pazartesi, Salı gününden bu yana adam akıllı yorum yok.
  2. Chill Out

Rom Redmi Note 7 Oxygen OS Stable OnePlus 7 Port | Android 10 /22.11.2020

Arkadaşlar son mesajlarda neden hep ZenUI ile ilgili konuşuluyor? Açın yeni bir konu, orada tartışın. Kaç dakikadan beri şu OxygenOS ile ilgili yorum arıyorum ama sizin yorumlarınız hep ZenUI hakkında. Var mı şu anda OxygenOS kullanıp memnun kalan? Öneren? Önermeyen? ne nedenleri?
  3. Chill Out

MIUI 11 Masik X ™ Rom 7.2 MIUI 10

Redmi Note 7 hocam
  4. Chill Out

MIUI 11 Masik X ™ Rom 7.2 MIUI 10

Hem EU Beta, hem de Masik kullanıp deyenen arkadaşlar bir yorum yapsın. Hangisi daha kararlı çalışıyor acaba? :) Bende şu anda MIUI EU 9.10.10 kurulu, Geçmeye değer mi?
  5. Chill Out

Diğer Storopya Yazı fontu (Mtz-Magisk)

Harfler biraz kalın gibi sanki, biraz inceltilse iyi olur gibi.
  6. Chill Out

Rehber rootlu cihazlarda netflix yuklenememe sorunu ve cozumu

Teşekkürler, işe yaradı :)
  7. Chill Out

Rom Redmi Note 7 Masik F

Neyse ki Mi Flash Tool ile tekrar stock rom kur - twrp kur şeklinde geri döndüm. Konumuza dönecek olursak, siz bu Masik Rom'u denediniz mi peki? EU ya göre daha mı stabil? Pil durumu? Eğer kullanıyor iseniz ses modlarından hangisini tavsiye edersiniz?
  8. Chill Out

Diğer Evira Kernel Redmi Note 7

ANDROİD KERNEL NEDİR ? Kernel bilgisayar biliminde kelime olarak İşletim Sistemi Çekirdeği anlamına gelmektedir. Yani Kernel cihazınızda yer alan yazılımı ve çekirdeğin görevlerini yönetir. Kernel herkesin anlayacağı şekilde bir cihazın beyni demektir. Kernel olmadan cihazlar çalışmaz...
  9. Chill Out

Rom Redmi Note 7 Masik F

yüklü hocam, fakat cihazı bir türlü görmüyor. Son sürüm TWRP yi kursam kurtaracağım ama olmuyor. Mi Flash Tool ile stock kurmayı deneyeceğim
  10. Chill Out

Rom Redmi Note 7 Masik F

OrangeFox Recovery üzerinden kurulum yaptım ve Decrypt oldu. Şu anda recovery den bir işlem yapamıyorum. Fastboot modunda da cihazı gösteremedim bir türlü
  11. Chill Out

Recovery Redmi Note 7 OrangeFox Stable R 10.1_03

Açık ara sınıfının en iyisi :) üzerine tanımam.
  12. Chill Out

Rom Xiaomi Redmi Note 7 - Resmi ROM Koleksiyonu - Global | Avrupa | Çin | Hindistan | Rusya

Global beta neden durduruldu? Bilen var mı acaba?
  13. Chill Out

Rom Xiaomi Redmi Note 7 - Resmi ROM Koleksiyonu - Global | Avrupa | Çin | Hindistan | Rusya

Çin betalarda Google Play mevcut mudur? global betası neden yok bu cihazın?
  14. Chill Out

Yardım Mi 8 lite oreoya dönüs

Merhabalar, öncelikle cihazınızın bootloader kilidini açıp fastboot yöntemi ile sürüm düşürmelisiniz.
  15. Chill Out

Soru Hangi CustomRom'ları Denediniz?

Yorumunuz için teşekkür ederim. EU da sol üstte saatin yanında bildirim simgeleri gözüküyor mu acaba? Bunu merak ediyorum açıkçası.
Üst Alt