Rom Redmi Note 7 Masik F

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Lavender F (REDMI NOTE 7)
28 Haziran 2019

MD5: F70B44837D11BCD9A4B14766ADC7B98E

Rom hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Kurulum;
Not: Kurulum öncesi TWRP Yedekle bölümünden tam bir sistem yedeği veya veri yedeği almanızı tavsiye ederim

1. ROM' indirin ve dahili belleğe aktarın.
  2. Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
  3. Temizle » Gelişmiş temizlik (Wipe » Advanced Wipe) düğmesine tıklayın ve Dalvik,cache,system,satıcı(Vendor) seçip aşağıdan kaydırın
  4. TWRP ana menüsüne dönün, Yükle(install) üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız ROM dosyasını seçin.
  5. .zip dosyasını seçtikten sonra, Kaydır » (Swipe to Confirm Flash) yapınız. Ve kurulmasını bekleyiniz
  6. ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra cihazınızı yeniden başlatın

Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP yedeği ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

Ekran görüntüleri

Son düzenleme:

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
hocam bu rom içerisinde klasördeki simgeleri 4 seçme var mıydı ? tam hatırlayamadım çok takıntılıyım miui proda vardı ama diğer romlarda yapamadım bir türlü

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
hocam bu rom içerisinde klasördeki simgeleri 4 seçme var mıydı ? tam hatırlayamadım çok takıntılıyım miui proda vardı ama diğer romlarda yapamadım bir türlü
Var diye biliyorum hocam

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
bu hafta o kadar çok rom değiştirdim ki :) deneyeceğim bakalım teşekkür ederim hocam

Chill Out

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
OrangeFox Recovery üzerinden kurulum yaptım ve Decrypt oldu. Şu anda recovery den bir işlem yapamıyorum.
Fastboot modunda da cihazı gösteremedim bir türlü

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
OrangeFox Recovery üzerinden kurulum yaptım ve Decrypt oldu. Şu anda recovery den bir işlem yapamıyorum.
Fastboot modunda da cihazı gösteremedim bir türlü
Qualcom sürücüleri ve adb driverler yüklü mü hocam.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Qualcom sürücüleri ve adb driverler yüklü mü hocam.
Hocam Bende Resmi note 7 için geliştirilen TWRP ile bulunduğum Romdan bir başka rom yüklemek istediğimde yükleme yapıyor cihaz açıldıktan sonra Android Şifre penceresi açılıyor şifre istiyor doğal olarak bu kısmı geçemiyor.Tekrar başa dönüp .TWRP de Format Data yaparak rom yalın olarak yükleniyor ancak. TWRP de ki yedekte işlevini yapmıyor dönüyoruz cihazi yapilandirdiktan sonra Mi hedabimizdaki yemeklerden.uygulamalar yükleniyor haliyle buda alışılan dan farklı olunca zaman alıyor .Acaba bunun bir kolay yolu veya sifreyi çözme gibi?

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
yüklü hocam, fakat cihazı bir türlü görmüyor. Son sürüm TWRP yi kursam kurtaracağım ama olmuyor. Mi Flash Tool ile stock kurmayı deneyeceğim
Bu sorunlarla bende çok karşılaştım maalesef dediğiniz gibi Mi flash ile yükleyin bir sorun olmayacaktır.

Hocam Bende Resmi note 7 için geliştirilen TWRP ile bulunduğum Romdan bir başka rom yüklemek istediğimde yükleme yapıyor cihaz açıldıktan sonra Android Şifre penceresi açılıyor şifre istiyor doğal olarak bu kısmı geçemiyor.Tekrar başa dönüp .TWRP de Format Data yaparak rom yalın olarak yükleniyor ancak. TWRP de ki yedekte işlevini yapmıyor dönüyoruz cihazi yapilandirdiktan sonra Mi hedabimizdaki yemeklerden.uygulamalar yükleniyor haliyle buda alışılan dan farklı olunca zaman alıyor .Acaba bunun bir kolay yolu veya sifreyi çözme gibi?

Ben bulamadım bir yolunu hocam bazıları o şifrenin miui hesabına ait olduğunu söylüyor ama bana mantıklı bir tercih gibi gelmedi. Çözüm bulan varsa yazarsa bende memnun olurum. Ayrıca Orangefox ile bir kaç kere yükleme yaptım böyle sorunlarla karşılaşmadım tavsiye ederim deneyin

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt