Chef45 kullanıcısının son içeriği

1. Chef45

Rehber MIUI 11 Yeni Animasyonları Beta Kullanma

Dosyayı eski konumuna atınca İlk başta bir saniye yazısı geldi hiç gitmedi daha sonra mt manager dan izinlerle oynadım sürekli çökmeye başladı romu tekrar üstüne flashlayınca düzelmişti gerçi şuan başka rom kullanıyorum da fazla test edemedim.
  2. Chef45

Aldığım yedeği tekrar eski konumuna attım ama işe yaramadı mt manager ile eski izinleri de verdim olmadı mecbur romu tekrar flashladım geri dönüş için
  3. Chef45

Mt manager ayarlardan depolama izni vermeyi deneyin bende öyle açılmıştı
  4. Chef45

Yardım Bildirim paneli sorunu

Bende stock tema var aynı şekilde yarım gözüküyor
  5. Chef45

Mt manager dışında o izinleri nasıl verebilirim bende çalışmadı Edit: Hallettim. Bazı ayarlar gidiyor bunla beraber.
  6. Chef45

Yardım Whatsapp bildirim sıkıntısı

Yok hocam bildirim gelmesinde sıkıntı yok. Sıkıntı yanlış bildirimi yeni gelmiş gibi üstte gösteriyor. Buda akıllı saat ya da bileklik kullananlar için sıkıntı olabiliyor yeni bildirim diye eskiyi göstermeye devam ediyor.
  7. Chef45

Bu sorunu yaşayan kimse yok mu? Mix 2s kullanan başka bir kişiye daha sordum ondada aynı sıkıntı varmış. Bu cihaza özel bir sıkıntımı anlamadım
  8. Chef45

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır whatsapp ta bildirim sıkıntısı yaşıyorum. Olayı şöyle anlatayım mesela bir gruptan bana mesaj geldi ama okumadım diyelim daha sonra bana başkası mesaj attığında ilk başta onun yeni bildirimi gözüküyor ama sonrasında attığı her mesaj yerine eskiden gelmiş olan...
  9. Chef45

Yardım Titanium backup yedek yükleme sorunu

Miui 11 çok fazla şarj tükettiği için miui 10 a dönmek istiyorum. Bu yüzden bazı uygulama ve verileri titanium backup ile yedekledim ve işe yaradımı diye yüklemeye çalışıyorum ama resimdeki gibi kalıyor hiçbir şey olmuyor. Bunun bir çözümü var mı?
  10. Chef45

Tema Yazı Tipini Mtz'ye Çevirmek

O sanırım temadan kaynaklanıyor tuş kenarlıkları olan tema kullanırsanız bendeki gibi gözükür.
  11. Chef45

Büyütme derken yukarı kaydırmayı diyorsanız swiftkey i açın yazma kısmına gelin ve yeniden boyutlandır kısmına girin buradan yapabilirsiniz.
  12. Chef45

Dediğiniz şekilde ekledim teşekkürler. Denemek isteyen varsa diye linki bırakıyorum
  13. Chef45

Farklı bir soru olacak ama içinde Türkçe karakter desteği olmayan fonta nasıl ekleyebiliriz bu karakterleri
  14. Chef45

Soru Bu temadaki Çince tarihleri nasıl Türkçeleşetirebilirim ?

Aynen gece modu açık diyeymiş şimdi düzeldi emeğinize sağlık.
  15. Chef45

Soru Bu temadaki Çince tarihleri nasıl Türkçeleşetirebilirim ?

Bu şekilde değişmiyor. Ayarlar kısmıda değişmedi sadece ikonlar ve arka plan değişti.
Üst Alt