chaviourknight kullanıcısının son içeriği

1. C

Mod Google Fotoğraflar Sınırsız Yedekleme Modülü

Üstte attığımı deneyin, hyper da bile çalışıyor
  2. C

Pixelify çok şey yüklüyor, hepsini yüklersek sıkıntı çıkıyor, onun yerine gphoto sade ve basit, ayrıca iyi çalışır tavsiye ederim 😊
  3. C

İki tane başka modül var bende, isteyen olursa atayım,
  4. C

Yardım Root uygulama kaldıramama

Termux ile YouTube ve music i kaldırdım, çok teşekkürler 😀
  5. C

Araçlar [Magisk Mod]Google Fotoğraflar'a sınırsız fotoğraf yükleyin.

Bu bende depolamadan tasarruf modunda yüklüyor, orijinal kalitede yüklemek için iki modül buldum ekliyorum. Pixelify çok şey yüklüyor Google la ilgili, çoğu gereksiz ve hata verebiliyor, diğerini yeni denedim çok güzel, bi hata alırsam yazarım
  6. C

Rehber Mi 13tpro/k60 ultra twrp siz root magisk yukleme

boot dosyasını ilk defa patch ledim, burda takılmıştım. yaptım şu an te root lu. magisk ile oldu bende. çok teşekkür ederim :)
  7. C

Rehber Mi 13tpro/k60 ultra twrp siz root magisk yukleme

1 ve 2 yi anlamadım hocam detaylı yazar mısınız. önceden twrp ile root yapardım hep :-)
  8. C

Yardım Note 8 pro mi hesap kaldırma hatası

Önerdiler ama arkadaş kullanamaz onu, tel değişiyor resmen😁
  9. C

Arkadaş pek anlamıyor öyle yapmıştır ,dediğiniz doğrudur, iki işlem için tel size mi gönderilecek, fiyat ne kadar yazar mısınız 1696886242 Ayrıca şifreyi hatırlarsa açılır mı peki
  10. C

Çok ilginç farklı hesap no, ama tel doğru, nasıl yapcaz hocam
  11. C

Global beta yüklemişti arkadaş telefona, format atmam için bana verdi, ancak tel açıkken ayarlardan mi hesabından çıkış yapamadım, şifreyi değiştirip deneisk yine olmadı, ama siteden girdiğimizde şifreyi kabul ediyordu. Kilidi açıp eea rom yükledik, kurulum başlamadan böyle kaldı ve şifreyi...
  12. C

Rom Mi 10T / PRO (apollo) MIUI 14 V14.0.5.0.SJDCNXM

Eea da uygulama kasası yok sanırım, bende Google discover çıkıyor, global de var mı peki, Endo kullanırken vardı z güzel olduğu için kullanmak istiyorum
  13. C

MIUI 13 Mi 10T Pro (Apollo) EEA Avrupa Kararlı Rom 13.0.10.0.SJDEUXM İndirme Bağlantıları

Mrb mi10t pro ya eea 13.0.12 yükledim ancak uygulama kasası yok, Endo romda vardı, naısl yükleyebilirim,bir de eea mı yoksa global mi tercih ediliyor en çok,
  14. C

Rom Mi 10T / PRO (apollo) MIUI 14 V14.0.5.0.SJDCNXM

Bu modülü yükledim, Google fotoğraflar sınırsız oldu sanırım,teli pixel olarak görüyor 😬 bi zararı var mı bunun yani olumsuz bi yönü vs diyelim fazla miktarda foto yükledim, modülü kaldırınca depolama alanı tamamwn bitmiş mi oluyor, bu durumda gmail,drive vs boş alan kalır mı
  15. C

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

Mrb hocam, bende eu 12.08 yüklü, tel pro. MIUI 13.04 te kamera sorunsuz çalıştığı için kurmak istiyorum. 1.sayfadaki bilgilerle mi kurdunuz.
Üst Alt