ceyksparrow kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Xiaomi mi 4 geç şarj oluyor

Peki nereden bulabilirim bu şarj aletini hocam MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. C

Yardım Xiaomi mi 4 geç şarj oluyor

Arkadaşlar merhaba xiaomi mi 4 lte kullanıyorum son beta sürümü yükledikten sonra telefon 4 saatte şarj olmaya başladı bu konuda ne yapabilirim? MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. C

Mİ4 Lte MARSMALLOW yüklemesinden sonra kapanıp açılma sorunu

Bende de var MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. C

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bende isterim MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. C

Sohbet Android N 'ye Ad Bulmaya Yardımcı Olun

Nuggets yazdım belki beğenirler :D MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. C

Çekiliş Çekilişle 3 Kişiye İstediği Ücretli Tema Hediye

Katılıyorum MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. C

Bu Temayı Bilen Var Mı?

Bu arama seçeneği nasıl oluyor MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. C

Uygulama Mi Remote V.5.2.5 [Miui Türkiye Ekibi]

Hocam milyon tane farklı model var :D MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. C

Uygulama Mi Remote V.5.2.5 [Miui Türkiye Ekibi]

Hocam bende demir döküm klima var ama listede adı yok nasıl çalıştırırım MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. C

Xiaomi.eu android 6 romunu deneyen var mı

Tam link verir misiniz MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. C

Yardım Hızlı Şarj

Bende bahsettiğiniz adaptör var lakin 110 dk da felan şarj ediyor MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. C

Rom Xiaomi Mi4 - Android 6 (M) Chinese Beta Yayınlandı !

Hergün güncelleme kontrol ediyorum :( MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. C

Haber Uygun fiyat ve 4100 mAh pil bir arada: Xiaomi Redmi 3 artık resmi

chatin_62 MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. C

Haber Mi5 8 Şubatta Tanıtılacak!

Xiaomi kurucularından Liwan Jiang ,Xiaomi Mi 5 ‘te Snapdragon 820 Chipsetinin yer alacağını onayladı.Telefonun Lansmanı 21 ocakta yapılacak,satışın ise 8 Şubatta başlaması bekleniyor. Xiaomi Mi 5 fiyat aralığı 385 – 462 $ aralığında olacak ülkemizde fiyatı 1700 TL civarında olması muhtemel...
  15. C

Haber Xiaomi Mi 5 'in Snapdragon 820 ile geleceği kesinleşti

Xiaomi kurucularından Liwan Jiang ,Xiaomi Mi 5 ‘te Snapdragon 820 Chipsetinin yer alacağını onayladı.Telefonun Lansmanı 21 ocakta yapılacak,satışın ise 8 Şubatta başlaması bekleniyor. Xiaomi Mi 5 fiyat aralığı 385 – 462 $ aralığında olacak ülkemizde fiyatı 1700 TL civarında olması muhtemel...
Üst Alt