Yardım Xiaomi mi 4 geç şarj oluyor

ceyksparrow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil ibrahi
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
2
Arkadaşlar merhaba xiaomi mi 4 lte kullanıyorum son beta sürümü yükledikten sonra telefon 4 saatte şarj olmaya başladı bu konuda ne yapabilirim?

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ottway

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi6 64
Konular
65
Hocam tek sorun adaptorunu degismende. Gercek 2 amper veren adaptorler piyasada cok az bulamazsin daha dogrusu. Orjinal sarj adaptorunden alirsan duzelir arizan. Benimde basima geldi. Adaptoru degisince duzeldi. Adaptorunde muhtemelen guc kaybi var diyotlar transistorler yada direnclerde lehim gevsegi yada yanan vardır. 5v cikisi artmis 7-8 volt olmus olabilir. Cihaza takmamanizi tavsiye ederim. Aksi halde anakarti yakar bataryayi patlatabilir.

Oyla:

ceyksparrow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil ibrahi
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
2
Hocam tek sorun adaptorunu degismende. Gercek 2 amper veren adaptorler piyasada cok az bulamazsin daha dogrusu. Orjinal sarj adaptorunden alirsan duzelir arizan. Benimde basima geldi. Adaptoru degisince duzeldi. Adaptorunde muhtemelen guc kaybi var diyotlar transistorler yada direnclerde lehim gevsegi yada yanan vardır. 5v cikisi artmis 7-8 volt olmus olabilir. Cihaza takmamanizi tavsiye ederim. Aksi halde anakarti yakar bataryayi patlatabilir.
Peki nereden bulabilirim bu şarj aletini hocam

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt