cesurtr kullanıcısının son içeriği

1. cesurtr

MIUI 14 Mi 10 miui 14

Hocam güncelledim akıcı duruyor ama yoğunluktan tek bir ayarına bile bakmadım henüz
  2. cesurtr

MIUI 14 Mi 10 miui 14

Bugün global stabil olarak miui14 android 13 güncellemesi geldi telefonuma şuan iniyor ama yüklemeli miyim deneyimleyen var mı?
  3. cesurtr

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Şuan eu beta 20.11.25 miui12.3 android10 kullanıyorum bu romdan temiz kurulumla söylediğiniz roma gecebilir miyim yoksa twrp falan degismem gerekir mi?
  4. cesurtr

Soru Redmi note 8 hangi sürüm daha iyi?

Eu stabil çok mu kötü durumda hocam? Uzun süre kullandığım tek custom rom bu. Miroom hiç kullanmadım
  5. cesurtr

Bu miroom özellik olarak ayni özellikleri barındırıyor mu acaba şu mesaj gelince pencere sekline getirme falan baya kullaniyorum onu çünkü. Bir de rom stabil mi yoksa beta mı
  6. cesurtr

Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir giremiyorum foruma işe başladığımdan dolayı bugün de nöbetten çıktım evden yazıyorum. Şuan elimdeki note 8de eu rom beta 20.11.25 kurulu. Twrp sorunu çıkıyor diye bu romdan sonraki romlara gecmemistim. Aradan uzun zaman geçti 12.5 falan çıkmış galiba. Sizce...
  7. cesurtr

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

Arkadaşlar şuan 20.11.25 surumundeyim. Bu sürümden 21.1.20 ye normal bir şekilde geçiş yapabilir miyim twrp sifreleme sorunu giderildi mi? Bilgisi olan deneyen varsa cevaplarsa sevinirim teşekkürler.
  8. cesurtr

Sohbet Mi box s mi? Mi stick mi? Veya başka bir cihaz mı?

Arkadaşlar öncelikle hepinize sağlıklı günler diliyorum. Tv box almayı düşünüyorum verebilecegim maksimum tutar 500-600 falan. Sorum şu siz olsanız mi stick mi yoksa mi box mu alırdınız yani usb girisi olmamasi sorun değil ama ram ve hafiza olarak da daha az galiba stick. Bu kullanima engel bir...
  9. cesurtr

Soru Mi 8 se alınır mı

Performans olarak 1450 liraya alınacak cihazlardan daha iyi olduğunu düşünüyorum
  10. cesurtr

Soru Mi 8 se alınır mı

Mi 8SE temizse alın hocam amoled bence her zaman iyidir ve mi note 3 diğer cihaza göre daha eski yani zamanında çok iyi cihazdı ama zaman akıyor. Temizse bir sorun yoksa ekranında alın kullanın bu fiyata internette ikinci el daha iyi telefon bulmanız zor. Zamanında ucuza alan arkadaşlar da şuan...
  11. cesurtr

Soru Mi 8 se alınır mı

1300e alacağınıza göre kullanılmış cihaz alacaksınız diye düşünüyorum. Cihaz uzun süre kullanilmissa bu bataryanın ömrünü kisaltmistir. Özellik olarak güzel cihaz fiyatı da uygun geldi bana temiz bir cihazsa eğer. Ama cihazın sorunlari var mi bilmiyorum kullanmadığım için.
  12. cesurtr

Yardım Xiaomi imeisiz güncelleme atılan telefona IMEI atamama

Güncellemeyle alakasi ne bilmiyorum belki miui 12den dolayıdır eğer öyleyse eski sürüme donebilirsiniz. Forumda cihazinizin başlığı altinda bununla ilgili konular mevcut
  13. cesurtr

Satış Steam 50+10 tl cüzdan kodu

Bu forumda uzun zamandır aktifim 50 lira için hesabimi riske atacak değilim.
  14. cesurtr

Tamamdır hocam
  15. cesurtr

İkisi için 50
Üst Alt