Sohbet Win 8.1 şifre doğru olmasına rağmen yanlış diyor yardım

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Selamın aleyküm hocalarım. Sorunum başlıkta yazdığı gibi yani daha nasıl anlatılır bilmiyorum. Laptopu 1-2 gün açmadım sonra lazım oldu acayim dedim sifremi giriyorum yani eminim doğru olduğuna ama yanlış diyor. Güvenli modda başlatmayı denedim yine şifre istiyor. Şifre sifirlayamiyorum usb istiyor. Sistem geri yüklemeye çalıştım o da olmadı. Bilgisi olan yardım eden herkese şimdiden teşekkür ediyorum bayramınızı da kutluyorum.

koulo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali ilker
Cihazım
Mi 9 T
Konular
9
İnternette windows 10 veya 8 icin bilgisayar sifre kaldirma videolar mevcut window 8.1 bilgisayar sifre bulma diye aratirsan istedigine ulasabilirsin

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Windows 8.1 USB varsa elinizde kurtarma seçeneklerinden komut istemi açarak local oturum ise şifreyi sıfırlama şansınız var.

Kavalyem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Barış
Cihazım
redmi 5plus
Meslek
bılgısayar donanım
Konular
29
passport active changer ındır usbye kur boot sıstemınden baslat kır kardesım

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Windows trip mi atacak doğru şifreyi niçin kabul etmesin hocam Allah aşkına?
CapsLock ve NumLock'a dikkat edin. Klavyeye bakarak yazın. Klavye dilinin İngilizce olmadığından emin olun. Hiç biri olmazsa şifreyi yanlış hatırlıyorsunuzdur.
Password deactive yazılımları var internetten indirin talimatlara uyarak sıfırlarsınız şifreyi.

koulo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali ilker
Cihazım
Mi 9 T
Konular
9
Yazarken reisin dedigi gibi bilgisayar ingilizce karakteri olduysa ingilizce karakter uyumuna dikkat ederek sifrenizi girip deneyin

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Windows trip mi atacak doğru şifreyi niçin kabul etmesin hocam Allah aşkına?
CapsLock ve NumLock'a dikkat edin. Klavyeye bakarak yazın. Klavye dilinin İngilizce olmadığından emin olun. Hiç biri olmazsa şifreyi yanlış hatırlıyorsunuzdur.
Password deactive yazılımları var internetten indirin talimatlara uyarak sıfırlarsınız şifreyi.
Hocam capslock numlock bunlarin hepsine baktım ekran klavyesinden de yazdım sifreyi görerek yazdım kac kere olmuyor bunları yapmadan forumda konu açacak değilim aynı sorunu yaşayan birkaç kişi daha buldum baska forumlarda. Windows guncelleme yapinca bazen microsoft hesabının şifresini isteyebiliyormuş normal şifre yerine. Hesabin bilgilerine sahip olmadığım için açamadım güvenli moddan komut istemi falan acmaya çalıştım ama dosyaları eksik büyük ihtimalle bu yüzden açmıyor komut sayfasını. Elimde usb ve başka bir PC olmadığı için yapamadım. Bazı kişiler lan kablosuyla internete bağlayıp çözmüş sorunu çünkü hesabin sifresi mi diye dogrulamaya çalışıyor bilgisayar. Yani yazdığınız şeyleri denedim windows trip atıyor galiba sizin deyiminizle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Komut istemi açılsa zaten oradan administratoru aktif edip onu açarak oradan hesabın şifresini kaldiracam ama açılmıyor.

byersinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
25
Hocam capslock numlock bunlarin hepsine baktım ekran klavyesinden de yazdım sifreyi görerek yazdım kac kere olmuyor bunları yapmadan forumda konu açacak değilim aynı sorunu yaşayan birkaç kişi daha buldum baska forumlarda. Windows guncelleme yapinca bazen microsoft hesabının şifresini isteyebiliyormuş normal şifre yerine. Hesabin bilgilerine sahip olmadığım için açamadım güvenli moddan komut istemi falan acmaya çalıştım ama dosyaları eksik büyük ihtimalle bu yüzden açmıyor komut sayfasını. Elimde usb ve başka bir PC olmadığı için yapamadım. Bazı kişiler lan kablosuyla internete bağlayıp çözmüş sorunu çünkü hesabin sifresi mi diye dogrulamaya çalışıyor bilgisayar. Yani yazdığınız şeyleri denedim windows trip atıyor galiba sizin deyiminizle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Komut istemi açılsa zaten oradan administratoru aktif edip onu açarak oradan hesabın şifresini kaldiracam ama açılmıyor.
Sol alttan doğru kullanıcı seçili olduğunu dikkat edin daha önce benim de başıma geldi güncelleme sonrası kendi kendine kullanıcı oluşmuş ve açılışta o açılıyordu.

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Sol alttan doğru kullanıcı seçili olduğunu dikkat edin daha önce benim de başıma geldi güncelleme sonrası kendi kendine kullanıcı oluşmuş ve açılışta o açılıyordu.
Hocam başka kullanıcı yok girebileceğim her sekmeye seçeneğe girdim.

Üst Alt