cepfaz kullanıcısının son içeriği

1. cepfaz

Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro EEA Avrupa Kararlı MIUI11 V11.0.3.0.QFKEUXM

çok teşekkür ederim dediğinizi yaptım oldu :) son kısım olmadı tikli olanlar yoktu zaten. magisk önceden kaldırmıştım. sadece dediğiniz twrp sürümüyle yükledim tamamlandı. reboottan sonra haliyle twrp yüklenmedi :)
  2. cepfaz

Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro EEA Avrupa Kararlı MIUI11 V11.0.3.0.QFKEUXM

Merhaba arkadaşlar maalesef yüklemedi. Nasıl yükleyebilirim? 1) https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.QFKEUXM/miui_RAPHAELEEAGlobal_V11.0.3.0.QFKEUXM_153f9511ae_10.0.zip 2) Burdaki konuya göre yükledim olmadı 3) dosyayı indirip hafızaya attım twrp üzerinden wipe data/adwanced/ (Dalvik / ART...
  3. cepfaz

Yardım Mi 9t Pro IMEI sorunsalı

geçen miui 11 romunu twrp üzerinden yüklemiştim açılış ekranında kalıp kendi kendine resetliyordu kaldırıp 10a geçip IMEI öyle atmıştım. eğer aynı romla olacaksa hiçbir anlamı yok. telefon açılmayacak
  4. cepfaz

twrp'siz ayarlardan burdan indir kur desem sorunsuz yükleyecek yani
  5. cepfaz

twrp yükledikten sonra telefon/ayarlar/telefon hakkında/sistem güncelleme/indir kur dedikten sonra kendiliğinden twrp'den mi kuracak
  6. cepfaz

flashtool ile rom atıp IMEI işini halletmiştik sonradan twrp ve magiski silmiştik. şimdi asıl soru şu miui 11güncellemesi geldi tıklamayıp indirmedim daha bunu IMEI sorun olmadan nasıl yüklerim?
  7. cepfaz

kendim yaptım :)
  8. cepfaz

Soru IMEI Değiştirilmiş Cihazın Güncellenmesi

magiski silince kendi kendine uçtu twrp :) efs yedekli zaten.
  9. cepfaz

şu an telefonda ne trwp ne root var :)
  10. cepfaz

Merhaba 9t pro cihazda miui 10.3.4 global yüklü. Önümüzdeki günlerde miui 11 güncellemesi gelecek. Otomatik yüklenirse IMEI silinecek. Peki buna çözüm nedir? Nasıl önlem almayı düşünüyorsunuz?
  11. cepfaz

Uygulama Google Pixel 4 Camera(Miui 11-Android Q sorunsuz çalışan)

bu kadar sürümün birbirinden farkı nedir? mi9t pro için hangisini önerirsiniz? https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-parrot043/
  12. cepfaz

Soru Arama Kayıt Sorunu - mi 9t pro -

hocam şu eu rom yükledim. flashboot ile raphael_eea_global_images_V10.3.4.0.PFKEUXM_20190923.0000.00_9.0_eea_65ad59b1cb sizin dediğiniz link var mı acaba
Üst Alt